×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. jūnijs, 2015
Drukāt

Kluss olimpiskais sapnis

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas regbija-7 izlase šajās brīvdienās Estergomā (Ungārija) cīnīsies Eiropas čempionāta A divīzijas turnīrā, kurā desmit komandas sadalītas divās grupās.

Rīt mūsējie sacentīsies ar Zviedrijas, Kipras, Čehijas un Dānijas regbistiem, svētdien notiks spēles par vietām. Turnīrs turpināsies divas nedēļas vēlāk Polijā un vienlaikus ir kvalifikācija 2016. gada olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro. Nākamajā kārtā iekļūs A divīzijas trīs labākās komandas, sekos vēl divi atlases sieti. “Teorētiski varam pacīnīties par ceļazīmi, taču kā būs praksē – redzēsim,” Latvijas izlases menedžeris Kaspars Jēkabsons šaubās, vai tik augsta barjera mūsējiem šobrīd pa spēkam. Pērn viņi A divīzijā ieņēma septīto vietu un tagad cer pakāpties augstāk.

“Esam noilgojušies pēc “septiņnieka” uzvarām ne tikai pret vājām, bet arī stiprām komandām. Šoreiz gan izlasei palīdzēt nevarēs daudzi traumētie, dažs Latvijas godu tur zemāk par citām interesēm, taču tiem, kas ir ierindā, jācīnās par katru laukuma centimetru,” pirms izlases došanās ceļā sacīja Latvijas Regbija federācijas prezidents Aleksandrs Zuments.

Pēdējā pārbaude bija Eiropas čempiona balvas izcīņa iepriekšējās nedēļas nogalē Maskavā, kurā Latviju pārstāvēja no izlases kandidātiem izveidotā komanda “Latvian Hawks”, ieņemot septīto vietu starp astoņām vienībām. Latvijas izlases galvenais treneris lietuvietis Edmunds Ščavinsks: “Maskavā nespēlējām labākajā sastāvā, un svarīgākais bija nevis iegūt konkrētu vietu, bet gan sajust citam citu, novērtēt spēlētājus, saskatīt un labot kļūdas.”

KOMANDA. REGBIJS

LATVIJAS IZLASE

Elmārs Šefanovskis, Emīls Cēburs, Emīls Balodis un Toms Asejevs (RK “Miesnieki”), Artūrs Kisle, Valters Raņķis, Ainārs Bērziņš, Kristaps Bērziņš, Reinis Pepa un Norberts Bekmanis (RFC “Livonia”), Nauris Bērziņš (RK “Ovāls”), Dāvis Bajārs (RK “Fēnikss”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+