Knišļu uzbrukumi un angļu gaviles Volgogradā 0

Komandas kapteinis Herijs Keins pirmdien Volgogradā izrāva Anglijas izlasei uzvaru Pasaules kausa (PK) finālturnīra G apakšgrupas spēlē pret Tunisijas izlasi, uzvaru nesošos vārtus iesitot vien kompensācijas laikā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Anglijas izlasei, par spīti lielam pārsvaram un milzum daudz vārtu gūšanas iespējām, svinēja uzvaru ar minimālu rezultātu 2:1 (1:1).

Keins guva abus futbola dzimtenes izlases vārtus, rezultātu atklājot 11.minūtē, bet spēles beigās, kompensācijas laika pirmajā minūtē, nodrošinot uzvaru. Savukārt Tunisijas izlases rindās izcēlās Ferhani Sassi, kurš 35.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Volgogradas stadions atrodas blakus Volgas upei, līdz ar to stadiona apkārtnē ir liels mitrums, kas siltajā laikā veicina insektu vairošanos. Šī iemesla dēļ gan arēnā, gan citviet pilsētā, problēmas sagādā mušas, odi un citi kukaiņi. Cīņā ar tiem iesaistīts pat helikopters, kurš virs stadiona izsmidzinājis insekticīdu šķīdumu, vēsta aģentūra AP.

Par insektu bariem savos sociālo tīklu kontos sūdzējušies jau daudzi Anglijas izlases līdzjutēji, kā arī problēmas radušās televīziju žurnālistiem, jo nācies atcelt pat pāris ziņu tiešraides.

Anglijas izlase jau no pirmās minūtes sāka velt uzbrukuma viļņus uz Tunisijas izlases vārtiem, savu panākot 11.minūtē, kad Keins atradās īstajā vietā, uztverot pretinieku vārtsarga Mueza Hasena ar roku atsisto bumbu, to no tuvas distances raidot vārtu tīklā. Zīmīgi, ka tobrīd Hasens jau spēlēja ar pleca traumu, jo četras minūtes vēlāk Tunisijas izlase veica piespiedu maiņu, vārtos sūtot Faruku ben Mustafu.

Arī viņš drīz iesaistījās spēlē, glābjot komandu pēc kārtējā angļu uzbrukuma. Tiesa, Anglija ļoti šķērdējās ar savām iespējām, savukārt spēles 34.minūtē sekoja negaidīts pavērsiens, jo Kails Vokers savā soda laukumā ar elkoni pa galvu trāpīja pretiniekam, soģim par šo pārkāpumu norādot uz 11 metru soda sitiena atzīmi.

“Pendeli” realizēja Sassi, kura sistās bumbas virzienu Anglijas izlases vārtsargs Džordans Pikfords uzminēja, tomēr atvairīt sitienu nespēja, rezultātam kļūstot neizšķirtam 1:1.

Arī otrajā puslaikā dominēja angļi, turpinot izniekot labas iespējas atgūt vadību, kamēr Tunisija arvien vairāk piespiedās saviem vārtiem. Anglijai ar realizāciju nesekmējās un šķita, ka šajā Pasaules kausa finālturnīrā briest vēl viena sensācija, tomēr kompensācijas laika pirmajā minūtē savu vārdu atkal teica Keins.

Anglijas izlases kapteinis pēc stūra sitiena atkal bija izvēlējies pareizu pozīciju, jo bumba tika nomesta viņam uz tālo vārtu stabu, kur Totenhemas “Hotspur” zvaigzne bija atstāts viens, netraucēti ar galvu raidot bumbu Tunisijas vārtos, nodrošinot Gereta Sautgeita trenētajai komandai uzvaru.