Mobilā versija
+19.5°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
14. marts, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 14. martā (1)

Foto no Rakstniecības un mūzikas muzeja krājumaFoto no Rakstniecības un mūzikas muzeja krājuma

Rainis un Aspazija

“Dzimtenes Vēstnesis”

Apsveicinājums Rainim un Aspazijai. Valsts domnieki J. Goldmanis un J. Zālīts nosūtīja Rainim un Aspazijai šādu telegrammu: “Tauta gāza Krievijā nodevīgo valdību. Pilnīgi krita arī vecā iekārta. Satversmes sapulcē tauta pati noteiks brīvās Krievijas pamatus. Jums, latvju tautas lepnumam, līdz ar citiem brīvības karotājiem, kas bijāt no vecā režīma spiesti atstāt dzimteni, sūtām mīļus sveicienus. Nākotnes darbs brīvā Latvijā jūs visus gaida.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tas ir viss, ko avīzes rakstīja? Pirms dažām dienām bija kritis plkv.Kalpaks, vai par to avīzes nerakstīja? Tcerieties: bez Kalpaka nebūtu Latvijas.

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (5)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (5)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+