×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. maijs, 2012
Drukāt

Ko darīt, ja plecu muskuļi savilkti? ATBILDES uz LA.LV lasītāju jautājumiem (1)

mugura3

Uz LA.LV lasītāju jautājumiem atbild neiroloģe Sandra Vestermane. Šobrīd speciālistei jautājumus uzdot vairs nevar.

 

Man ir savilkti muskuļi un sāp mugura. Ko darīt?

Ja ir savilkti muskuļi un sāp mugura, tad iespējas ir vairākas – veikt dažādus pasākumus muskuļu saspringuma mazināšanai.

Piemēram, atslābinoša masāža pie profesionāla masiera, vingrošana – apgūstot atslābinošus un stiepjošus vingrinājumus pie fizioterapeita, ieviest izmaiņas savā dzīvesveidā (mazāk sedēt, vairāk kustēties, izvairīties no fiziskām pārslodzēm, apgūt ergonomikas principus), apgūt relaksācijas metodes kopējās spriedzes mazināšanai, u.tml.

Var, protams, arī dzert pretsāpju un muskuļus atslābinošas zāles, bet tās neatrisinās muguras sāpju problēmas, cēloņus un mehānismus, ilgtermiņā.

 

Manam bērnam bija hipoglikēmiskā koma. Lūdzu iesakiet,ko man darīt, ar ko pabarot smadzenes? Viņam visa seja bija zila, krampji… Esmu ievērojusi, ka viņš ir kļuvis lēnāks, sekmes pasliktinājušās skolā.

Šis jautājums jums būtu jāuzdod bērnu neirologam. Es esmu pieaugušo neirologs (bērnu un pieaugušo neirologs – tās ir dažādas specialitātes).

Jebkurā gadījumā pēc iespējas jāizvairās no atkārtotas hipo-/vai hiperglikēmijas, jācenšas nodrošināt optimāla glikēmija. Ja Jums un Jūsu bērnam vajadzīga papildus informācija par cukura līmeņa kontroli, tad meklējiet informāciju Cukura diabēta pacientu konsultatīvajos kabinetos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Neko daudz nevajag darīt. Pamainiet kustības, aizejiet pie fizioterapeita, kas iemācīs kā kustēties un jāatrod masieris – .. Pārējais jau ir detaļas. Ja vaina ielaista, tad būs vajadzīgi vairāki gadi, ja tikai bišķi, tad pietiks ar pāris mēnešiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+