×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
2. augusts, 2016
Drukāt

Koļegovai ļaušot pašai veidot savu komandu (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Ja pašreizējo Valsts vides dienesta ģenerāldirektori Ingu Koļegovu apstiprinās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatā, viņai būs iespēja pašai veidot savu komandu, Latvijas Televīzijas “Panorāmā” apgalvoja Koļegova.

Koļegova stāstīja, ka finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) ir ļāvusi viņai veidot savu komandu un darboties tā, lai vislabāk sasniegtu noteiktos mērķus.

Ierēdne uzskata, ka, veicot izmaiņas normatīvajos aktos, ir iespējas veidot iestādes vadītāja pilnvaras tā, lai viņam būtu gan atbildība par mērķu sasniegšanu, gan arī rīki un iespējas, kā šos mērķus sasniegt. Viņa pauda pārliecību, ka izmaiņas normatīvajos aktos ir nepieciešamas, taču neminēja, konkrēti kādos, vien piebilstot, ka to vēl nepieciešams pārrunāt ar politiķiem. “Mēs runājam ne tikai par VID, bet pārmaiņām visā valsts pārvaldē,” teica VID ģenerāldirektora amata kandidāte.

Komentējot politisko atbalstu viņas kandidatūrai, Koļegova norādīja, ka tas būs redzams nākamnedēļ, kad valdībā tiks lemts par viņas apstiprināšanu amatā. Līdz tam gan viņai vēl paredzētas tikšanās ar partijām. Viņa nenoliedz, ka VID vadīšanas gadījumā var nākties sadurties ar politiskajām interesēm. Šādā gadījumā viņa rīkošoties profesionāli, parādot, ka politiskajām interesēm nav vietas.

Vaicāta, kāpēc piekritusi kandidēt uz šo amatu, Koļegova klāstīja, ka viņai ir svarīgi pierādīt savas profesionālās prasmes. Strādājot vides aizsardzības jomā, viņa sapratusi, ka ir daudz lietu, ko iespējams darīt labāk, ja būtu vairāk naudas. Tāpēc viņa gribot ieguldīt savu darbu un prasmes, lai šos līdzekļus iegūtu.

Jau ziņots, ka finanšu ministre VID ģenerāldirektora amatam oficiāli izvirzīs Koļegovu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vajadzīga Valsts kontroles pārbaude cik cilvēku strādājuši un kādas algas saņēmuši.Ja jau tik pelnoši,tad jau algām arī vajadzētu būt vismaz 800 EUR.Koļegova teica,ka 200 cilvēki strādājuši.Ko saka paiši darbinieki?

  2. VID – kā SIA !!!
    Uz priekšu !

Draugiem Facebook Twitter Google+