×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
19. novembris, 2014
Drukāt

Koncertā “Ziemassvētku prelūdija” uzstāsies Inese Galante un viņas draugi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdienā pirms Ziemassvētkiem, 20 .decembrī, Rīgas Domā tiks uzburta pasakaina pirmssvētku skaņu pasaule koncertā “Ziemassvētku prelūdija”, portālam LA.lv pavēstīja Ineses Galantes fonda direktore Diāna Galante.

“Ziemassvētki ir harmonijas, dvēselisku melodiju un pārdomu caurstrāvots laiks. Koncertā “Ziemassvētku prelūdija” vēlamies dāvāt noskaņu, kas ļaus rast iekšēju mieru, aizmirst par ikdienas steigu un noskaņoties svētku vakaram. Ceru, ka balsu, stīgu un ērģeļu izjustie tembri ikviena koncerta apmeklētāja sirdī ienesīs patiesu siltumu,” stāsta Inese Galante.

Inese Galante koncertā “Ziemassvētku prelūdija” uzstāsies kopā ar kontrtenoru Sergeju Jēgeru, ilggadīgo draugu ērģelnieku Aivaru Kalēju, jauno un talantīgo vijolnieku Daniilu Bulajevu un pianistu Andreju Feldmani-jaunāko. Piedalīsies arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris, atskaņojot akadēmiskās mūzikas klasiķu skaņdarbus.

Ineses Galantes fonda labākajās tradīcijās klausītājiem tiek gatavots arī īpašs pārsteigums–par to kļūs tikšanās ar slaveno stīgu kvartetu “Prometheus Quartett”, kura repertuārā ietilpst ne tikai klasiski romantiskā laikposma šedevri, bet arī 20.–21.gadsimta mūzika visā stilistiskajā un žanriskajā daudzveidībā. Kvartets tika izveidots Vācijā 1997. gadā, ar panākumiem koncertē gan dzimtenē, gan ārzemēs un veiksmīgi sadarbojies ar tādiem pasaules līmeņa mūziķiem kā Džo Kokers, Cukero un grupa “Westlife”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+