×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. marts, 2013
Drukāt

Konkurss iekustina biznesu


Foto - LLKCFoto - LLKC

Valsts Lauku tīkla (VLT) biznesa plānu konkurss dod jaunas zināšanas un iedrošina.


 

Saldeniecei Madarai Grandānei piedalīšanās VLT pasākuma “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” biznesa plānu konkursā “Laukiem būt!” deva ne tikai lielāku izpratni par savu uzņēmējdarbību, bet arī vērā ņemamu naudas balvu par izcīnīto otro vietu, kas jau ieguldīta biznesā, iegādājoties jaunu aprīkojumu.

“Paldies Lauku konsultāciju un izglītības centra speciālistei Indrai Āboliņai, kas mani mudināja piedalīties šajā konkursā,” teic Madara. Viņa pērn no 30 konkursa dalībniekiem ieguva 2. vietu un saņēma Ls 1800 lielu prēmiju. “Jauniešus, kas patlaban gatavojas nākamajam biznesa plānu konkursam, aicinu noticēt sev un nebaidīties riskēt.”

Madarai ir 23 gadi un kopš aizvadītā gada vasaras arī savs uzņēmums – SIA “GRAND M”. “Ar galdu klāšanu pasākumos nodarbojos jau vairāk nekā četrus gadus, agrāk palīdzēju to darīt draugam,” tā Madara. Savā uzņēmumā viņa ir gan pasūtījumu pieņēmēja, gan arī praktiskā darba veicēja. “Galdu klāšanā banketos man palīdz vietējās arodskolas audzēkņi. Tā ir liela priekšrocība, jo viņi darbojas savā izvēlētajā specialitātē,” tā jaunā uzņēmēja, kas šajā gadā beigs arī jurisprudences studijas Sociālo tehnoloģiju augstskolā. Ēdiena gatavošanu pasākumiem Madara uzticējusi sadarbības partnerim. Savu uzņēmējdarbību viņa savieno ar apdrošināšanas brokera darbību.

Cik maksā SIA “GRAND M” sniegtais pakalpojums? “Vēlos saviem klientiem piedāvāt augstu pakalpojuma kvalitāti par saprātīgu cenu. Mēs, klājot galdus Kurzemē un Rīgas reģionā, piedāvājam apmēram 10 – 12 latu lielas izmaksas, rēķinot uz vienu cilvēku. Šajā cenā ietilpst ēdiens, trauku un galdautu noma, piegāde un apkalpošana,” stāsta Madara.

SIA “GRAND M” no nekur nereģistrētiem galdu klāšanas pakalpojumu sniedzējiem atšķiras ar lielāku piedāvājumu klāstu.

Uzņēmumam ir arī sava māja lapa www.klajamgaldu.lv. Madara uzsver – vissvarīgākais, ka gandrīz uz visām šīs vasaras brīvdienām SIA “GRAND M” jau ir saņēmusi pasūtījumus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+