Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
21. augusts, 2015
Drukāt

Kopīpašuma sadale. “Vai var izmantot inventarizācijas plānu?”

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

“Ja ir nekustamais kopīpašums (domājamās daļas – uz pusēm) un ir inventarizācijas plāns, kurā norādītas lietošanas telpas, vai šo plānu var izmantot, lai īpašumu sadalītu reālajās daļās? Mājai turklāt ir atsevišķas ieejas. Diemžēl viena daļa tiek kopta, bet otra iet postā,” vēstulē rakstīja JEVGĒNIJS RĒZEKNES NOVADĀ.

Juriste Kristīne Krēsliņa skaidro, ka inventarizācijas plānu var izmantot, ja tas tiešām nodrošina iespēju māju sadalīt reālās daļās.

Taču jāatceras, ka nekustamajam īpašumam ir piesaistīts zemesgabals un tas tāpat vai nu jāsadala reālās daļās, vai to var atstāt kopīpašumā (ja vien to neiznomājat no trešās personas, kas nav mājas īpašnieks, vai arī tas jau nepieder kā atsevišķs īpašums kādam no mājas īpašniekiem). Tāpēc var būt nepieciešams zemesgabala sadales plāns.

Precīzāku informāciju par īpašuma iespējamo sadali varat iegūt Valsts zemes dienesta reģionālajos klientu apkalpošanas centros. Visticamāk, šajā gadījumā jums jādodas uz VZD Rēzeknes klientu apkalpošanas centru, kas atrodas Atbrīvošanas alejā 88, Rēzeknē, tālr. 67038800.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (14)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+