Mobilā versija
+3.5°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
21. augusts, 2015
Drukāt

Kopīpašuma sadale. “Vai var izmantot inventarizācijas plānu?”

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

“Ja ir nekustamais kopīpašums (domājamās daļas – uz pusēm) un ir inventarizācijas plāns, kurā norādītas lietošanas telpas, vai šo plānu var izmantot, lai īpašumu sadalītu reālajās daļās? Mājai turklāt ir atsevišķas ieejas. Diemžēl viena daļa tiek kopta, bet otra iet postā,” vēstulē rakstīja JEVGĒNIJS RĒZEKNES NOVADĀ.

Juriste Kristīne Krēsliņa skaidro, ka inventarizācijas plānu var izmantot, ja tas tiešām nodrošina iespēju māju sadalīt reālās daļās.

Taču jāatceras, ka nekustamajam īpašumam ir piesaistīts zemesgabals un tas tāpat vai nu jāsadala reālās daļās, vai to var atstāt kopīpašumā (ja vien to neiznomājat no trešās personas, kas nav mājas īpašnieks, vai arī tas jau nepieder kā atsevišķs īpašums kādam no mājas īpašniekiem). Tāpēc var būt nepieciešams zemesgabala sadales plāns.

Precīzāku informāciju par īpašuma iespējamo sadali varat iegūt Valsts zemes dienesta reģionālajos klientu apkalpošanas centros. Visticamāk, šajā gadījumā jums jādodas uz VZD Rēzeknes klientu apkalpošanas centru, kas atrodas Atbrīvošanas alejā 88, Rēzeknē, tālr. 67038800.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (10)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (4)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Pasaule skaitļos. Kuri ir Eiropā pārdotākie auto?Amerikāņu koncerns "General Motors" nolēmis pārdot sev piederošo Eiropas auto zīmolu "Opel" (Lielbritānijā pazīstams arī kā "Vauxhall").
Draugiem Facebook Twitter Google+