×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. marts, 2015
Drukāt

Koši dzeltena krājcūciņa gaida atziņas par naudas lomu

Foto: FKTKFoto: FKTK

Sākot ar otrdienu, 10. martu, visu nedēļu Rīgā pie Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) ēkas Rātslaukumā garāmgājējus iepriecinās vides objekts krājkase “Gudrīte”, kas aicina ikvienu dalīties atziņās par naudas lomu dzīvē un par uzkrājumu veidošanas ieradumiem.

FKTK pārstāve Ieva Upleja stāsta, ka vides objekts atklāts saistībā ar pašreiz notiekošo trešo finanšu izglītības nedēļu (FIN). FKTK katru dienu apkopos atziņas, izvēlēsies interesantākās un ievietos savā mājas lapā. Šobrīd “FIN 2015” sadaļā apskatāmas finanšu ministra, FKTK vadītāja, Patērētāju tiesību aizsardzības centra direktores, Latvijas augstskolu mācību spēku un citu ekspertu un partneru atziņas un padomi.

“To, ka privāto uzkrājumu veidošana vismaz neparedzētiem tēriņiem ir svarīga lieta, lai justos finansiāli stabils, to it kā zina katrs. Bet kā sākt? Kā motivēt sevi? Mēs izdomājām, ka svarīgi ir dalīties ar individuālo pieredzi, jo cilvēks cilvēkam var izstāstīt vislabāk, kāpēc viņš to dara. Un pat ja šodien vēl nav pietiekami ienākumu, lai atlicinātu uzkrāšanai, tad varam krāt zināšanas un cits cita pieredzi. Nāciet ciemos uz Rātslaukumu!” mudina FKTK priekšsēdētājs Kristaps Zakulis.

FKTK pārstāve atzīmē, ka, turpinot tradīciju, finanšu pratības partneri trešo gadu Latvijā rīko FIN. Ar tās šā gada pasākumu kalendāru var iepazīties FKTK mājas lapā: “www.fktk.lv” un arī jaunajā finanšu pratības partneru interneta kopvietnē: “www.finansunedela.lv”.

FIN šā gada partneri ir FKTK, Valsts izglītības satura centrs, Finanšu ministrija, Latvijas Banka, Banku augstskola, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Latvijas Komercbanku asociācija un komercbankas, Latvijas apdrošinātāju asociācija un apdrošināšanas sabiedrības, “Junior Achievement Latvia” un Bērnu sociālās un finanšu izglītības biedrība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+