Pasaulē

Kremlis: Putins un Tramps nav kontaktējušies 16

Foto – AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins un ASV Republikāņu partijas Baltā nama pretendents Donalds Tramps līdz šim nav kontaktējušies, otrdien vēsta amerikāņu telekanāls NBC, atsaucoties uz atbildi, kas saņemta no Putina preses sekretāra Dmitrija Peskova.

“Kā mēs to vairākkārt esam pauduši jau agrāk, Krievijas prezidentam nav bijis nekādu kontaktu ar Trampu, viņš nekad ar viņu nav runājis, arī ne pa telefonu. Tas pats attiecas uz viņa darbiniekiem,” teikts Peskova paziņojumā.

Jautājums par Trampa un Putina attiecībām kļuvis aktuāls, jo Trampa kritiķi arvien biežāk apgalvo, ka Ņujorkas miljardiera ievēlēšana ASV prezidenta amatā nāktu par labu Putinam.

ASV Demokrātu partija pat apsūdzējusi Krieviju partijas Nacionālās komitejas e-pastu uzlaušanā Trampa interesēs.

ASV presē pēdējā laikā attiecībā uz Trampa un Putina saitēm bieži parādās termins “bromance” (“čomu romāns”), raksturojot ciešo draudzību, kas viņus it kā saista.

Hilarijai Klintonei pēc Demokrātu partijas nacionālā konventa atbalsts pieaudzis par četriem procentpunktiem, un šobrīd Trampu viņa apsteidz par septiņiem procentpunktiem, liecina pirmdien publiskotie aptaujas rezultāti.

Saskaņā ar aptauju, kas veikta pēc televīzijas kanāla “CBS News” pasūtījuma, par Klintoni gatavojas balsot 46% vēlētāju, kamēr Trampu atbalsta vien 39%.

LA.lv