×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. decembris, 2014
Drukāt

Krievija Doņeckai piegādājot humāno palīdzību ar beigušos derīguma termiņu

LETA/AFPLETA/AFP

Krievija Doņeckas civiliedzīvotājiem piegādā humānās palīdzības kravas, kurās ir produkti ar beigušos derīguma termiņu, sacīts Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes paziņojumā.

Pēc operatīviem datiem, humānā palīdzība, ko tik plaši reklamē Krievijas masu mediji un kura it kā ir paredzēta un izsniegta Doņeckas tautas republikas civiliedzīvotājiem, nonāk tikai līdz augstākajām amatpersonām. Ja, piemēram, gaļas konserviem un grūbām derīguma termiņš ir gandrīz beidzies, tad saņemtā bērnu pārtika, bērnu higiēnas līdzekļi un sadzīves ķīmija ir ar beigušos derīguma termiņu,” norādīts paziņojumā.

Ukrainas prezidents Petrs Porošenko uzsvēra, ka ir jādara viss, lai Doņeckā cilvēkiem būtu iespēja izdzīvot pašreizējos smagajos apstākļos.

Viņš arī uzdeva atbildīgajām amatpersonām strādāt pie jautājuma, lai nodrošinātu ar siltumu un elektroenerģiju separātistu kontrolētās teritorijās Doņeckas un Luhanskas apgabalos Ukrainā.

Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas oficiālais pārstāvis iepriekš paziņoja, ka tiek gatavots desmitais humānais konvojs Ukrainas dienvidaustrumu iedzīvotājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+