×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
2. maijs, 2014
Drukāt

Krievija sasauc ANO Drošības padomes sēdi par Ukrainu (7)

FOTO: LETAFOTO: LETA

Krievija piektdien paziņojusi, ka sasauc ārkārtēju ANO Drošības padomes sēdi, lai apspriestu “nopietnu vardarbības eskalāciju Ukrainā”, paziņojusi Krievijas pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā.

Reaģējot uz Ukrainas bruņoto spēku operāciju separātistu sagrābtās Slovjanskas atgūšanai, Krievijas Ārlietu ministrija iepriekš jau paziņoja, ka “militārās tehnikas un aviācijas izmantošana pret savu tautu ir noziedzīga un ved Ukrainu uz katastrofu”. Šo operāciju Kremlis arī nosaucis par “soda akciju”.

Kā norādījuši diplomāti, sēde notiks jau šodien, pēc tam, kad Drošības padome būs apspriedusi darba kārtību maijam.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Lai kā LETAs žurnālisti nenopūlas ar citātiem, ko tik Krievija nav paziņojusi, tajā pat laikā apzināti noklusējot, ko tad teikusi ASV šinī jautājumā, komentāri liecina, ka latvieši atbalsta ukraiņus un nosoda Krievijas izdarības. Ja rakstiet, tad atspoguļojiet vienādi abu pušu viedokļus, nevis izceliet tikai Krievijas viedokli! Vecie lai ir pagājuši, vai jūs vēl to neesat pamanījušī?

  2. tas krievu impēriskais “internacionālisms” ir nāvējošs…! Un tāpēc no tā jātiek vaļā, un okupācijas sekas reāli jālikvidē, bet ne fiktīvi jāintegrē!

  3. Krieviju laukā no visām starptautiskajām organizācijām! Tas ir vienīgais veids kā to apturēt! Visas tās “sankcijas” ir kā pīlei ūdens, jeb kā saka Žirinovskis: “Es vairs nevarēšot braukt uz Kanādu?! Kāda velna pēc man uz turieni būtu jābrauc?”

  4. Kārtējais melīgā Krievijas klauna priekšnesums ANO.

  5. Bezdiensmakas palaišana nepareizā vierā.

  6. Kārtējais blefs un mēģinājums apmaut nezinātājus.

  7. … Citam koz, pats kliedz … !

    … Pasaule, uzminiet, kas tas ir … ?

Draugiem Facebook Twitter Google+