×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
22. augusts, 2012
Drukāt

Krievijas Krasnodaras novadu piemeklējuši jauni plūdi, bojā gājuši četri cilvēki

Foto - AFPFoto - AFP

Krasnodaras novadu Krievijas dienvidos piemeklējuši jauni plūdi, kuros dzīvību zaudējuši četri cilvēki un vēl trīs pazuduši bez vēsts, paziņojušas varasiestādes.

Naktī uz trešdienu Krasnodaras novada Tuapses apgabalu piemeklējušas spēcīgas lietavas, kā rezultātā no krastiem izgājušas vairākas upes, pārpludinot aptuveni 1837 cilvēku mājas un dzīvokļus, informēja reģionālās varasiestādes.

Jūlijā Krimskas apkaimē netālu no Tuapses plūdos dzīvību zaudēja 172 cilvēki un aptuveni 35 tūkstoši zaudēja daļu vai visu savu īpašumu. Vietējās varasiestādes toreiz izpelnījās plašu kritiku par cilvēku savlaicīgu nebrīdināšanu, sākoties plūdiem. Trīs amatpersonas ir arestētas un apsūdzētas nolaidībā, kas novedusi pie cilvēku nāves. Šoreiz reģiona valdība uzsvērusi, ka brīdinājuma sistēma nostrādājusi laikā un plūdi cilvēkus neesot pārsteiguši nesagatavotus. Iedzīvotāji brīdināti ar vietējās televīzijas starpniecību, un amatpersonas arī braukājušas automašīnās pa ielām, pa skaļruņiem brīdinot cilvēkus. Reģiona valdība solījusi, ka “otras Krimskas nebūs”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+