×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Krievijas nelegāļiem Latvijā bargāki cietumsodi (5)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Vidzemes apgabaltiesa noteikusi bargākus cietumsodus diviem darba meklētājiem no Krievijas par Latvijas robežas nelikumīgu šķērsošanu.

Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina informēja, ka pirmās instances tiesa diviem Krievijas pilsoņiem piemēroja katram brīvības atņemšanu uz četriem mēnešiem. Tāpat pirmās instances tiesa apsūdzētajiem piemēroja papildsodu – izraidīšanu no Latvijas, nosakot ieceļošanas aizliegumu uz trīs gadiem.

Vidzemes apgabaltiesa minētajām personām katrai piemēroja brīvības atņemšanu uz astoņiem mēnešiem, nospriežot izraidīt no Latvijas, kā arī nosakot ieceļošanas aizliegumu uz pieciem gadiem.

2016.gada 8.jūnijā minētie Krievijas pilsoņi bez ceļošanai derīgiem dokumentiem personu grupā tīši nelikumīgi šķērsoja valsts robežu nolūkā doties darba meklējumos uz Vāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Tas jau kāds 2.klasītes skolnieciņš nemācās stundas uz rītdienu, bet spamo netā, izrādīdams savu nekulturālību un neaudzinātību.
  Ko smilšu kastē spēlēdamies saklausījies no dzērājiem, to te izliek.

  • Un atkal sekos mans melnais humors… Daoisma pamatos ir iņ un jaņ. Tāpēc katrai medus mucai, prezīcāk, kā kuru reiz pagadās, es pievienoju karoti vircas.
   Šoreiz jūs sagaida melnais jokas par ceļošanu…
   ” Vai vēlaties ceļot kopā ar Skolnieciņu? Tūrisma aģentūra “Josifs Džugašvilī” aicina jūs, mani sekotāji, vienreizējā ceļojumā uz Sibīriju! Šī ir vienreizēja iespēja saņemt akciju ceļojumam! Akcija visiem brīvprātīgajiem 50%! Maksa ir nieka 16 000€ par katru ģimenes locekli! Izmanto iespēju, draugs! Dodies uz Sibīriju ar Skolnieciņu! Mīlot, Skolnieciņš P.S. Mājlopu pārvadāšana ir bezmaksas…”
   © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{

 2. Man tas sods nemaz “bargs” neliekas.

 3. Lai viņus cietumā arī izdupsē…

Draugiem Facebook Twitter Google+