Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
23. septembris, 2016
Drukāt

Krievijas nelegāļiem Latvijā bargāki cietumsodi (4)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Vidzemes apgabaltiesa noteikusi bargākus cietumsodus diviem darba meklētājiem no Krievijas par Latvijas robežas nelikumīgu šķērsošanu.

Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina informēja, ka pirmās instances tiesa diviem Krievijas pilsoņiem piemēroja katram brīvības atņemšanu uz četriem mēnešiem. Tāpat pirmās instances tiesa apsūdzētajiem piemēroja papildsodu – izraidīšanu no Latvijas, nosakot ieceļošanas aizliegumu uz trīs gadiem.

Vidzemes apgabaltiesa minētajām personām katrai piemēroja brīvības atņemšanu uz astoņiem mēnešiem, nospriežot izraidīt no Latvijas, kā arī nosakot ieceļošanas aizliegumu uz pieciem gadiem.

2016.gada 8.jūnijā minētie Krievijas pilsoņi bez ceļošanai derīgiem dokumentiem personu grupā tīši nelikumīgi šķērsoja valsts robežu nolūkā doties darba meklējumos uz Vāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Man tas sods nemaz “bargs” neliekas.

 2. … @ Reste

  … Neprojekte no savas izvirtibas uz citiem … Bezabrene ta nedara, trolli !!!

  … Sadiem likuma parkapejiem ir japiespriez ari naudas sods. blakus cietumam un izraidisanai no valsts i

  • Tas jau kāds 2.klasītes skolnieciņš nemācās stundas uz rītdienu, bet spamo netā, izrādīdams savu nekulturālību un neaudzinātību.
   Ko smilšu kastē spēlēdamies saklausījies no dzērājiem, to te izliek.

 3. Lai viņus cietumā arī izdupsē…

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+