×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. oktobris, 2015
Drukāt

Krieviņš: ierēdņu skaits Latvijā jāsamazina (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Ierēdņu skaits Latvijā ir jāsamazina, un šo procesu paredzēts sākt jau no nākamā gada, trešdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš.

Viņš norādīja, ka krīzes laikā – 2008. un 2009.gadā – ierēdņu skaits Latvijā samazināts par trīs tūkstošiem, kas bijis viens no būtiskākajiem samazinājumiem Eiropas Savienībā.

Vienlaikus Krieviņš atzina, ka laikā no 2008.gada Latvijā ir samazinājies kopējais ierēdņu skaits, un tas nozīmē, ka arī ierēdņu daudzums ir jāpārskata. Viņš uzsvēra, ka ierēdņu skaits netiks samazināts lineāri.

“Nedomāju, ka kāds vēlas izziņu, piemēram, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā gaidīt trīs līdz sešus mēnešu, kā eso to piedzīvoju Francijā,” sacīja Valsts kancelejas vadītājs.

Tiek lēsts, ka ierēdņu skaits Latvijā tiks samazināts par 2,5 tūkstošiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Nākamās Saeimas uzdevumu nepildīja. Atbildēt

  “Premjers norādīja,ka Veselības un Labklājības ministrijas varētu apvienot,bet Zalāna plāns jau vienreiz tika noraidīts.
  Dombrovskis norādīja,ka ministriju skaits”ir virziens uz ko jāstrādā”,taču viņaprāt,ministriju skaita samazināšana tomēr esot nākamās Saeimas uzdevums”. Skat.Šķēle premjeram piedāvā samazināt ministriju skaitu”,TVNET/LETA,2009.gada 3.decembrī.

 2. Mācīsimies no japāņiem arī,kā pārvaldīt valsti! Atbildēt

  Pat Japānā,valstī ar 127.590.000 iedzīvotājiem (2009.gadā),ir tikai 11 ministrijas: Iekšlietu un sakaru;Tieslietu;Ārlietu;Finanšu;Izglītības,kultūras,sporta,zinātnes un tehnoloģiju;Veselības,darba un labklājības;Zemkopības,mežsaimniecības,zivsaimniecības;Ekonomikas,tirdzniecības un rūpniecības;Zemes,infrastruktūras,transporta un tūrisma;Vides; Aizsardzības.
  Japānu suši mums jau ir! Kāpēc ne 11 ministrijas,kā Japānā!

 3. Kāpēc ne ministrijas? “Valdību ir plānots sašaurināt līdz 11 ministrijām,saglabājot esošo valdošo koalīciju un politisko pārstāvniecību starp partijām,šodien pēc valdības sēdes paziņoja premjers Ivars Godmanis (LPP/LC). Godmanis atzina,ka jau tuvākajā nākotnē ir iecerētas būtiskas pārmaiņas valdības sastāvā un ninistriju skaitā,tās apvienojot.” Skat.:: Latvijā-“Godmanis samazinās ministriju skaitu,bet koalīciju neaiztiks”,TVNET/LETA,2008.gada 16.decembrī 16:33. Ir pagājuši tikai septiņi gadi,bet viss jau pamatīgi aizmirsts?

 4. Lineāri !
  lineāri !
  Vismaz 10 reizes !

Draugiem Facebook Twitter Google+