Mobilā versija
+3.5°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
9. septembris, 2014
Drukāt

Krimā neielaiž Latvijas ražotāja “Gamma-A” mencu aknu konservus

konservi

Krievijas veterinārā un pārtikas uzraudzības dienesta “Rosseļhoznadzor” inspektori nav ielaiduši Krievijas anektētajā Krimas pussalā Latvijas ražotāja “Gamma-A” mencu aknu konservus, otrdien pavēstīja “Rosseļhoznadzor”.

Dienesta paziņojumā teikts, ka, pārbaudot kravu ar desmit tonnām zivju konservu, kas vesta no Ukrainas Dņepropetrovskas apgabala uz Sevastopoli Krimas pussalā un bija deklarēta kā ķilavas tomātu mērcē, konstatēti 120 kilogrami mencu aknu konservu ar “Gamma-A” marķējumu.

Visai konservu partijai nav bijis veterināro pavaddokumentu, un “Rosseļhoznadzor” inspektori kravu likuši to vest atpakaļ uz Ukrainu, informēja Krievijas veterinārās un pārtikas uzraudzības dienests.

“Rosseļhoznadzor” paziņojumā arī teikts, ka šādas produkcijas ievešanu Krievijā aizliedz Krievijas prezidenta Vladimira Putina 6.augusta dekrēts, kas paredz noteikt pārtikas importa embargo no Eiropas Savienības valstīm, tomēr Krievijas valdības apstiprinātajā embargo pakļauto pārtikas produktu sarakstā zivju konservu nav.

“Gamma-A” valdes priekšsēdētājs Aivars Lejietis atzina, ka viņam šobrīd nav pieejama plašāka informācija par notikušo, tādēļ ir grūti sniegt plašāku komentāru. “Pašreiz man ir kaut ko ļoti grūti komentēt. Protams, uzmanība ir saasināta, tomēr tikpat labi tā varēja būt kāda muitnieka vai robežsarga interpretācija,” sacīja Lejietis.

Uzņēmums dibināts 1995.gadā, un tā pamatkapitāls ir 600 tūkstoši latu (853,7 tūkstoši eiro). Kompānijas vienīgais īpašnieks ir “Gamma Holdings A .O.I”, kurš pieder Aivara Lejietim piederošajam uzņēmumam “A .O.I.” (50%) un Kiprā reģistrētai kompānijai “Funstar Management Limited”.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (10)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (4)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Pasaule skaitļos. Kuri ir Eiropā pārdotākie auto?Amerikāņu koncerns "General Motors" nolēmis pārdot sev piederošo Eiropas auto zīmolu "Opel" (Lielbritānijā pazīstams arī kā "Vauxhall").
Draugiem Facebook Twitter Google+