×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. marts, 2014
Drukāt

Kristīna Makvī pievienojas “Fleetwood Mac” koncertturnejai

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu un amerikāņu rokgrupas “Fleetwood Mac” koncertturnejai pievienojusies taustiņinstrumentāliste un dziedātāja Kristīna Makvī, kura no grupas aizgāja 1998.gadā, vēsta mūzikas žurnāls “Rolling Stone”.

Pirms gada “Fleetwood Mac” dziedātāja Stīvija Niksa klāstīja, ka “drīzāk asteroīds ietrieksies Zemē”, nekā Makvī atgriezīsies grupā.

Taču nu tas ir noticis – viņa piekritusi doties rokgrupas jaunākajā turnejā, kas sāksies septembrī. Viņa arī piedalīsies nākamā “Fleetwood Mac” albuma ierakstā.

“Man bija radusies maldīga ideja, ka vēlos aizvadīt dzīvi laukos,” par grupas pamešanu pēc 30 gadus ilgas muzicēšanas sacīja Makvī. “Taču pēc šķiršanās es laukos sāku justies izolēta. Es kļuvu slima un nomākta.”

Makvī saprata, ka viņai jāatgriežas leģendārajā grupā, kaut arī pārējie dalībnieki viņas lēmumu sākotnēji uztvēra ar skepsi. “Es gribēju būt drošs, ka viņa saprot, ko tas nozīmē,” teica Lindsijs Bakingems. “Viņai bija jāsaprot, ka tad grupā būs jāpaliek. Un viņa to vēlas.”

Kad grupā atgriezusies Makvī, tā varēs izpildīt tādus hitus kā “Little Lies”, “You Make Loving Fun”, “Everywhere” un citas dziesmas, kuras nācies atstāt novārtā gandrīz 20 gadus.

“Fleetwood Mac” pagājušogad devās turnejā bez Kristīnas, taču to priekšlaicīgi izjauca basģitārista Džona Makvī veselības problēmas.

Šomēnes “Fleetwood Mac” sacerējuši jaunas dziesmas, taču negatavojas izlaist jaunu albumu pirms pasaules koncertturnejas beigām.

Makvī pievienojās grupai 1970. gadā, kad apprecējās ar basģitāristu Džonu Makvī. Turpmākos 28 gadus viņa bija galvenā dziesmu autore, vokāliste un taustiņinstrumentāliste.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+