Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vanda, Veneranda, Venija
Piektdiena, 22. septembris, 2017
28. maijs, 2015
Drukāt

Krīzes grūtniecības centrā septiņi cilvēki beiguši konsultantu mācības palīdzībai krīzē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Close-up of psychiatrist keeping her hands together while listening to her patient

Noslēdzoties 2014./2015. gada biedrības “Krīzes grūtniecības centrs” apmācību kursam Rīgā, 7 cilvēki saņēmuši sertifikātus par konsultēšanas programmu apguvi. “Aicināti rūpēties” sertifikātus saņēmuši 2 cilvēki, bet 5 cilvēki apguvuši gan konsultāciju sniegšanu nevēlamas grūtniecības gadījumā – “Aicināti rūpēties”, gan konsultēšanu pēc aborta, spontānā aborta, kā arī bērna zaudējuma gadījumos – “Ceļojums”.

Šogad ir izsniegti salīdzinoši mazāk sertifikātu kā citus gadus, taču nozīmīgāk ir tas, ka pilnīgi visi, kuri šoreiz pabeiguši apmācības ir motivēti piedalīties konsultāciju sniegšanā. Tāpat arī šie cilvēki jau mācību laikā ir aktīvi iesaistījušies Krīzes grūtniecības darbā, jomās, kas nav saistītas ar konsultēšanu.

Tieši pateicoties cilvēku interesei iesaistīties kā brīvprātīgajiem un palīdzēt ģimenēm, kas nonākušas emocionāli negatīvā un/vai finansiāli neapmierinošā stāvoklī, Krīzes grūtniecības centrs spēj veikt sekmīgu darbu bērna dzīvības aizstāvībā un atbalsta sniegšanā ģimenei.

Rudenī mācības atsāksies un paredzētas gan Rīgā, gan Valmierā. Interesentiem ir iespēja nokomplektēt grupas arī citās pilsētās. Vairāk par programmām “Aicināti rūpēties” un “Ceļojums” iespējams uzzināt un tām pieteikties šeit.

Biedrības aktivitātēm iespējams sekot sociālajos tīklos un www.krizescentrs.lv.

Pievienot komentāru

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+