×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. novembris, 2016
Drukāt

Kučinskis komentē Grigules balsojumu Krievijas jautājumā (15)

Iveta Grigule.Iveta Grigule.

Foto - LETA

Valdības vadītājs Māris Kučinskis (ZZS) komentējis “zaļzemnieces” Ivetas Grigules balsojumu Eiropas Parlamentā par rezolūciju saistībā ar cīņu pret Krievijas un teroristisko organizāciju īstenoto propagandu.

Grigule vienojās kopīgā nostājā ar “Saskaņas” pārstāvi Eiropas Parlamentā Andreju Mamikinu un Tatjanu Ždanoku no Latvijas krievu savienības, balsojot pret.

Kučinskis komentējis, ka par nožēlu deputātes I. Grigules balsojums neatspoguļo Latvijas pozīciju stratēģiskās komunikācijas jautājumā, kas pēdējos gados ir kļuvis par vienu no aktuālākajiem jautājumiem gan ārpolitikā, gan arī iekšpolitikā. 

“Vienmēr esam uzvēruši, ka mums pašiem, tāpat arī  ES un NATO ir jāstiprina kapacitātes stratēģiskās komunikācijas jomā. Un konkrēti par ES darbībām – vēl vairāk –  uzskatu, ka EU EAST StratCom Task Force operatīvā grupa ir jāpaplašina. Cīņa pret propagandu un demagoģiju būs efektīva vienīgi tad, ja darbosimies kopā ar saviem partneriem ES un NATO,” paudis Kučinskis.

Cīņa pret propagandu un stratēģiskās komunikācijas nozīmē ir atspoguļota gan Valsts Aizsardzības  koncepcijā, gan arī M. Kučinska valdības deklarācijā.

“Deputātes Grigules rīcība – apzināta vai nekompetenta, ir pretrunā ar mūsu valsts interesēm, un no tās es kategoriski norobežojos,” paudis Ministru prezidents.

Tāpat viņš aicina ZZS sastāvā esošās Latvijas Zemnieku savienības biedrus izvērtēt deputātes I. Grigules rīcību.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Nē, nē! Mēs jau tie labie, tāpat pajokojam un viss. Mūsu Grigulīte ir labmeitiņa, Tas nekas, ja viņa pūš SaSkaņas stavbulītē, mēs jau neko. Mēs jau priecājamies par mūsu lemberģiādi. Mēs jau nebūsim tie valdības gāzēji, nekad to nedaram un nedarīsim.

  Nu, tas nekas, ja mēs vai vairumā “deputātu kvotas”a tdodam Ventspilij, mums jau vaja, mūsu lemberģiņš prasa, atteikt nav ētiski, gan jau tā teiktu Grigulīte. Paldies mūsu mīļai grigulītei par cenšanos.

 2. Godīgi sakot,nesaprotu par ko te satraucas? ZZS politika sen zināma tiem,kuri domā ar galvu un redz ar acīm.RD vēlēšnās viņi kategoriski ir pret vienotu sarakstu ar “Vienotību”un NA,bet Ameriks pasaka ,ka “Vienotības”vietā būs ZZS.Nejūsmoju par “Vienotību”,bet tikai ne ZZS.Kurš no viņiem ir zaļš vai zemnieks?

 3. Kāda nozīme, ko saka kaut kāds tur Kučinskis?! Svarīgs te ir tikai ZZS patiesā saimnieka Lemberga viedoklis. Bet Lembergs jau sen spēlē Krievijas un Saskaņas virzienā. Ja Latvijā ienāks krievi, Saskaņa, visdrīzāk, paliks maliņā. Par vietvaldi tiks iecelts Lembergs. Neticu, ka Grigule šo balsojumu nesaskaņoja ar hūtaino.

 4. Tas Mamikiņš acīmredzot jādelē Griguļi.

 5. Man negribētos tikt nozombētam. Man nav pieņemami kādu noriet un nolamāt, nezinot lietu patieso stāvokli. Šinī gadījumā es žurnālistu un arī rējēju vietā vispirms noskaidrotu, kā tas var būt, ka balsojumā piedalījās 691 deputāts, 304 nobalsoja par rezolūciju, 179 bija pret un 208 atturējās. Faktiski rezolūciju neatbalstīja vairāk kā atbalstīja. Vai tiešām EP deputātu lielākā daļa ir Putina Krievijas atbalstītāji? Un vai tiešām tik slīpēta politiķe, kāda ir Grigule, tīšuprāt gultos zem giljotīnas? Vai tiešām viņa tīšuprāt apraktu savu politisko karjeru? Cilvēki, domājiet, domājiet, domājiet!!!

 6. kucinskis lai paliek kucinskis, bet kadel tavara intervija Trampa ievesmotais noslepta. Vai tiesam vinam nav skaidrs, ka Riga latviesi var vinnet tikai kopeja bloka. ko nozime zalo un zzs cietais ne kopeja koalicija?vai tas ir ce’ls uz zzs un saskaanas koaliciju valdiba? Brigmana cietais ne ir vistiesaka lieciba par draudoso nodevibu. veletaji – nemiet to vera!!!

 7. Cik maksā Grigule?

 8. ” par nožēlu -norobežojos – aicina” un tas ir viss par ZZS virzīto EP deputāti – laikam jau Grigule ir veikusi balsojumu atbilstoši partijas ZZS politiskajām prasībām . Parasti nopietnus balsojumus jau saskaņoņo vismaz ar partijas vadību – vai arī kā šoreiz pilda partijas gribu…
  Un Kučinska čiepstēšana atgādina Vējoņa čiepstēšanu par Jūrmalas mēru Troksni. Tas lai apklusinātu ziņkārīgos – kāpēc tā ZZS deputāte ir kopā ar Kremļa faniem…

 9. KUR LIKUMS PAR DEPUTĀTU ATSAUKŠANU NO DARBA EP PAR NELOJALITĀTI LATVIJAS VALSTIJ???? KĀPĒC SAEIMA UN VALDĪBA TO NAV PIEŅĒMUSI UN IEVIESUSI??? NAV JAU PIRMAIS GADĪJUMS, KAD ATTIECĪGI CILVĒKI NO LATVIJAS STRĀDĀ KRIEVIJAS LABĀ!?? VAI CITAS VALSTS INTERESĒS TIK RŪPĪGI STRĀDĀTU GRIGULE, MAMIKINS UN ŽDANOKA, JA VIŅIEM NETIKTU MAKSĀTA ALGA NO KAIMIŅU VALSTS!?? KAD VALDĪBA DOMĀ REIZ SAKĀRTOT ŠO JAUTĀJUMU? Paldies I.V.!!!

 10. KREMLJA ALGOTNE,ZALJSARKANA.

 11. Kā tu vari no tās norobežoties, ja tā ir Tavas partijas biedrs? Nedzen muļķi, Kučinska kungs, labāk izlemjet iekš savas partijas kur jūs esat, proti, ES vai Azijas Ūnijā. Grigue tur nav vienīgā provokātore. Turpmāk aizvien grūtāk kļūs muļķot tautu.

Draugiem Facebook Twitter Google+