Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. aprīlis, 2016
Drukāt

Kučinskis valdības rīcības plānā vēlas redzēt tikai izpildāmus darbus (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZ) valdības rīcības plānā nav gatavs iekļaut darbus un punktus, kam varētu nebūt nepieciešamā finansējuma.

Kučinskis šodien pēc koalīcijas partiju sanāksmes žurnālistiem sacīja, ka iepriekš rīcības plānos bija ar “naudu nesegtie” rīcības virzieni, tomēr viņš nav gatavs piekāpties un runāt par darbiem, kas “tiek ierakstīti ar milzīgiem miljoniem”.

Valdības vadītājs skaidroja, ka nākamgad ir ļoti ierobežots valsts budžeta pieaugums, tāpēc jāizvērtē rīcības plāna uzdevumi un tas, ko var izdarīt bez papildu finansējuma.

Par rīcības plānu Kučinskis pagājušajā nedēļā runājis arī ar ministriem, bet viņi nepiekrīt šādam uzstādījumam. “Viņi saka: premjer, es esmu gatavs strādāt, bet tas maksā,” teica valdības vadītājs.

Premjers arī akcentēja, ka uz šo jautājumu jāskatās kompleksi, jo vispirms jāveic reformas un tad jāvērtē pieejamais finansējums. Viņš uzvēra, ka papildu līdzekļi nepieciešami izglītības un veselības nozarei, tomēr rūpīgi jāvērtē pieejamie resursi.

Šonedēļ valdības rīcības plāns vēl tiks precizēts, bet nākamnedēļ tas tiks apspriests ar koalīcijas partneriem.

Kā ziņots, Kučinskis iepriekš paziņoja, ka viņu neapmierina ministriju iesniegtie nozaru rīcības plāni, uzdeva tos pārveidot un iesniegt atkārtoti, kā arī noteica, ka ar katru ministru tiksies individuāli, lai uzklausītu klātienē viņu redzējumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. 58. panta atjaunoshana ! Atbildēt

    Kad tie pirdulji palaidiis atkal 58. pantu, tad gan bus izpildams darbs 🙂

  2. Lemberga pakalpiņš.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+