Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
13. augusts, 2015
Drukāt

Kuldīgas dome aicina izvēlēties piemērotāko vietu Valtera piemineklim

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kuldīgas novada dome aicina iedzīvotājus iepazīties ar trim iespējamajām vietām Kuldīgā, kur varētu atrasties piemineklis aktierim un kuldīdzniekam Ēvaldam Valteram, un izvēlēties no tām piemērotāko, aģentūrai BNS pavēstīja pašvaldības pārstāve Kristīne Duļbinska.

Sadarbojoties tēlniekam Oskaram Mikānam, kurš veido pieminekli, un pašvaldības pārstāvjiem, nonākts pie trim iespējamajām vietām, kur varētu atrasties Valtera piemineklis – pie ēkas Liepājas ielā 16, pie ēkas Baznīcas ielā 4/6 vai pie ēkas Liepājas ielā 17.

Balsošana norisinās no 13. līdz 23. augustam ieskaitot. Nobalsot iespējams Kuldīgas novada domes 1.stāva vestibilā, kā arī domes mājaslapā www.kuldiga.lv publicētajā aptaujā.

Jau ziņots, ka aktiera piemineklim Kuldīgā izvēlēts tēlnieka Mikāna piedāvājums “Tējas tase kopā ar Ēvaldu Valteru”. Paredzams, ka piemineklis taps līdz šā gada beigām.

Saeimas deputāte Solvita Āboltiņa (“Vienotība”) pieminekļa izveidei atvēlējusi savu deputāta kvotu 20 000 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (40)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+