Mobilā versija
+19.3°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
13. augusts, 2015
Drukāt

Kuldīgas dome aicina izvēlēties piemērotāko vietu Valtera piemineklim

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kuldīgas novada dome aicina iedzīvotājus iepazīties ar trim iespējamajām vietām Kuldīgā, kur varētu atrasties piemineklis aktierim un kuldīdzniekam Ēvaldam Valteram, un izvēlēties no tām piemērotāko, aģentūrai BNS pavēstīja pašvaldības pārstāve Kristīne Duļbinska.

Sadarbojoties tēlniekam Oskaram Mikānam, kurš veido pieminekli, un pašvaldības pārstāvjiem, nonākts pie trim iespējamajām vietām, kur varētu atrasties Valtera piemineklis – pie ēkas Liepājas ielā 16, pie ēkas Baznīcas ielā 4/6 vai pie ēkas Liepājas ielā 17.

Balsošana norisinās no 13. līdz 23. augustam ieskaitot. Nobalsot iespējams Kuldīgas novada domes 1.stāva vestibilā, kā arī domes mājaslapā www.kuldiga.lv publicētajā aptaujā.

Jau ziņots, ka aktiera piemineklim Kuldīgā izvēlēts tēlnieka Mikāna piedāvājums “Tējas tase kopā ar Ēvaldu Valteru”. Paredzams, ka piemineklis taps līdz šā gada beigām.

Saeimas deputāte Solvita Āboltiņa (“Vienotība”) pieminekļa izveidei atvēlējusi savu deputāta kvotu 20 000 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+