×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
14. jūnijs, 2012
Drukāt

Kur pārkrāso apģērbus?

Foto-Flickr/Ms. PhoenixFoto-Flickr/Ms. Phoenix

“Vai Rīgā vēl ir kāda vieta, kas pieņem apģērbus pārkrāsošanai? Kur atrodas?” 
Kārlis Rīgā

 

Šis pakalpojums ir kļuvis par lielu retumu. Visu veidu tekstilizstrādājumus (izņemot no 100 % vilnas vai 100 % akrila) pieņem ķīmiskā tīrītavā “Benissimo”, Rīgā, Strēlnieku ielā 3. Apģērbu piedāvā pārkrāsot dažādos toņos, speciālisti, ja nepieciešams, sniedz arī profesionālus un detalizētus padomus.

Mēteļus, virsjakas, bikses (arī džinsas), kleitas, blūzes un kreklus piedāvā pārkrāsot ķīmisko tīrītavu tīkls “Clean Control”. Tā pieņemšanas punkti atrodas visos lielajos tirdzniecības centros Rīgā – “Spice”, “Alfa”, “Origo”, “Domina” u. c. Pārkrāsošanai pieņem izstrādājumus no lina, kokvilnas, zīda, poliestera un citiem materiāliem, bet no vilnas ne, jo šis dabīgais materiāls apstrādes procesā saraujoties, esot arī citādi kaprīzs. Pakalpojuma izpildes laiks – 10 dienas; par džinsu pārkrāsošanu jāmaksā 7 lati, par virsjakas – 12 lati, par krekla – 6 lati.

Ādas un plikādas tīrīšanu un pārkrāsošanu gan veic daudzviet, piemēram, ķīmiskajā tīrītavā “Panda” (pieņemšanas punkti atrodas vairākos Rīgas rajonos: Tērbatas ielā 76, Tomsona ielā 30, Lidoņu ielā 27, Kleistu 9 un Valdeķu 56), arī “Stila laboratorijā”, Čaka ielā 24, Rīgā un vēl citās ķīmiskajās tīrītavās.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+