×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. aprīlis, 2015
Drukāt

Kurzemē policisti atrod uz ielas piedzērušos bērnu (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Kurzemē uz ielas policisti atraduši piedzērušos 11 gadus vecu  bērnu, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. Viņa norādīja, ka izsaukti NMPD darbinieki, kuri bērnu nogādāja slimnīcā. Mediķi bērnam konstatējuši alkohola intoksikāciju.

Savukārt Vidzemē divus gadus veca meitene guvusi galvas traumu. Trauma gūta brīdī, kad pieaugušais meitenīti strauji cēlis gaisā un, visticamāk, neaprēķinot attālumus, atsitis bērna galvu pret griestu lampu. Negadījuma rezultātā meitene guvusi smadzeņu satricinājumu, kā arī brūci, jo trieciena laikā lampa tika sasista.

Tāpat slimnīcā nogādāts vienu gadu vecs puika Vidzemē, kurš guvis plašus applaucējumus, uz sevis uzgāžot karstu zupu. Negadījumā zēns guva kāju, krūšu un vēdera applaucējumus.

Kopumā NMPD darbinieki devās 1160 izsaukumos, no kuriem 180 saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nu aizbrauciet uzAuci,Vītiņiem,tur 80 procentu tādu bērnu īpaši brīvdienās būs piedzēruši.

  2. piedzērušies bērni mīt visā Latvijā , guļat , ka nepamanat?

  3. Ko tur apgrūtināt sevi ar konkrētas apdzīvotas vietas nosaukšanu, var jau arī teikt, ka kaut kur Latvijā vai vienkārši Eiropā…

  4. Kurzeme ir liela teritorija! Vai nevarētu precīzāk, kur mīt dzērēji bērni?
    Kuldīgas ,,Zabadakā,, ‘būs koncerts tīņiem. Būs atkal pārdzērušies, bet policiju neredzēsim kā vienmēr un naktī tika demolēta Pārventa!

Draugiem Facebook Twitter Google+