Mobilā versija
-0.3°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
3. augusts, 2015
Drukāt

Kustība uz autoceļiem kļūs lēnāka lauksaimniecības tehnikas dēļ; aicina būt iecietīgiem (1)

Foto - Līga VasiļūnaFoto - Līga Vasiļūna

Šonedēļ Latvijas lauksaimnieki ar pilnu jaudu uzsāk vienu no gada intensīvākajiem darba posmiem – rapša un graudu kulšanu.
Daudziem zemniekiem lauki neatrodas saimniecību tiešā tuvumā, kā arī novāktā raža tiek vesta uz kaltēm un uzglabāšanas vietām. Rezultātā uz ceļiem Latvijas reģionos ir sagaidāma dažāda lieluma lauksaimniecības tehnikas pārvietošanās. Biedrība “Zemnieku saiema” aicina ceļu satiksmes dalībniekus būt iecietīgiem, un ar sapratni uztvert dažkārt lēno kustību uz autoceļiem!

Iepriekš jau rakstījām, ka lauksaimniecības tehnika parādīsies arī Rīgā, jo ir atcelti pārvietošanās ierobežojumi lauksaimnieku kravu pārvadājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kada sakara ir ielikts traktors no musu saimniecibas?

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+