Apbrīno

Kventins Tarantino aizies no kino pēc desmitās filmas izdošanas 0

Foto – Leta/AFP

Amerikāņu režisors Kventins Tarantino atklājis, ka gatavojas aiziet no kino pēc desmitās filmas uzņemšanas.

Tarantino gribētu pamāt ardievas kino režijai pēc desmitās filmas, lai skatītāji ilgotos pēc jauniem viņa darbiem. Taču “nekas nav akmenī cirsts”, norāda 51 gadu vecais kulta režisors.

Gaidāmā vesterna “The Hateful Eight” prezentācijā Tarantino tika uzdots jautājums, ar ko viņš nodarbosies pēc aiziešanas no kino. “Rakstīšu lugas un grāmatas,” viņš atbildēja. “Es nevēlētos uzkavēties uz skatuves tik ilgi, lai man lūgtos no tās nokāpt.”

“Man patiktu aiziet, kad skatītāji gribētu vēl mazliet. Es uzskatu, ka režija ir domāta jauniem cilvēkiem. Man iepatikusies doma par nabassaitei līdzīgu savienojumu starp manu pirmo un pēdējo filmu. Es neņirgājos par tiem, kuri uzskata citādi, bet es gribētu aiziet, kamēr vēl esmu zirgā,” sacīja Tarantino.

“Es gribētu atstāt desmit filmas, tātad pēc šīs jāuzņem vēl divas,” uzsver režisors. “Nekas nav akmenī cirsts, taču tāds ir mans plāns. Ja es tikšu līdz desmitajai filmai un tā būs laba, tas būs labs veids, kā pielikt punktu vecajai karjerai.”

“The Hateful Eight” darbība norisinās Vaiomingas štatā neilgi pēc Pilsoņu kara beigām.

Aktieru sastāvā būs Brūss Derns, Semjels L.Džeksons, Maikls Madsens, Kurts Rasels un Ambera Tamblina. Džeksons spēlēs noziedznieku ķērāju pret atlīdzību, savukārt Rasels un Derns iejutīsies Amerikas Konfederācijas ģenerāļu lomās, Madsens atveidos kovboju, bet Tamblina – gūstekni.

LA.lv