Latvijā
Sabiedrība

“LA” aptauja: Vai esat izlēmuši, par ko balsosiet EP vēlēšanās?0

Foto – AFP/LETA

Melita Majore Carnikavā: “Klausījos deputātu kandidātu uzstāšanos radio, ir skaidrs, par kuriem politiskajiem spēkiem varētu balsot, bet galīgo lēmumu vēl neesmu pieņēmusi. Mana vēlme ir, lai Latvijas deputāti Eiroparlamentā būtu neatlaidīgāki, jo visās ES valstīs vajadzētu būt saprātīgākam finanšu sadalījumam, piemēram, vienlīdzīgiem maksājumiem lauksaimniekiem. Līdz šim kaut kā grūti pieņemt, ka Eiropa vairāk domā par lielajām un ekonomiski stiprākajām valstīm; nelielajām valstīm tiek nodarīts pāri. Līdz ar to valstu attīstībā nav radītas godīgas konkurences iespējas.”

 

Žanis Sutris Rēzeknē: “16 saraksti ar 246 kandidātiem – traks var palikt! No otras puses, nav nemaz tik daudz cilvēku, par kuriem varētu atdot savu balsi. Ir kandidāti, kuri jau līdz šim pierādījuši savu varēšanu, bet gribētos Eiroparlamentā no Latvijas redzēt arī kādu jaunu seju.”

 

Mārtiņš Zaļkalns Liepājā: “Ar prātu saprotams, ka Latvijai Eiroparlamentā pienākas tikai astoņas deputātu vietas, bet ar sirdi… Pārāk daudz to sarakstu, un pārāk daudz to kandidātu tajos sarakstos, nav laika visu pamatīgi izpētīt. Protams, kaitina, ka sarakstos ir arī tādi cilvēki, kuriem “jāmūk no pašvaldībām”. Bet nav ko žēloties, izvēli izdarīšu, nobalsošu par tiem, kuriem ir savs mugurkauls un no kuriem Briselē var gaidīt lielāku atdevi cīņā par Latvijas interesēm.”

 

Saistītie raksti

Alberts Mileika Jēkabpilī: “Mana pārliecība ir pietiekami stipra, man nav jāzīlē, par kuru sarakstu balsot. Cita lieta, ka mēs no Eiropas jau gribam daudz, bet – Latvija ir par daudz sīka vienība. Tieši tāpēc mums, vēlētājiem, jābūt mērķtiecīgākiem.”

 

Larisa Kokina Daugavpils novadā: “Es vēlēšanās nepiedalīšos. Tie daži Latvijas deputāti Eiroparlamentā man kā vēlētājai neko labu nevar dot.”

LA.lv