×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
14. marts, 2014
Drukāt

“Laba Daba” saņem atzinību (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Pasākumu producentu asociācija 13. martā svinīgā apbalvošanas ceremonijā apbalvoja Latvijas labākos pasākumus kopumā 14 kategorijās, un mūzikas festivāls “Laba daba” atkārtoti atzīts par labāko lielo publisko pasākumu Latvijā, portālam LA.lv pavēstīja festivāla rīkotāja Kristīne Pinkule.

Konkursu organizēja Latvijas Pasākumu producentu asociācija, kurā apvienojušies lielākie nozares pasākumu producenti ar mērķi celt nozares kvalitāti. Pasākumu gada balva ir apbalvojums labākajiem Latvijas gada oriģinālpasākumiem un notikumiem. Nominācijā uz labāko lielo publisko pasākumu kopumā tika iesniegti pieci pasākumi. Vērtēšanā izšķiroša loma bija dažādiem aspektiem: tīrākais no festivāliem; draudzīgākais ģimenēm; pirmais Baltijā, kurā uz skatuves bijis koncertflīģelis; kā arī kopējā festivāla kvalitāte un atmosfēra, kurā uzsvars netiek likts tikai uz muzikālo pusi, bet tiek piedāvāts plašs aktivitāšu klāsts dažādām vecuma grupām un interesēm.

Šogad festivāls risināsies jau sesto gadu Līgatnes pagasta “Ratniekos” no 1.-3. augustam; tajā uzstāsies grupas no Jamaikas, Igaunijas, Izraēlas, Ukrainas, Krievijas, Kanādas, Lielbritānijas un klausītājiem zināmas pašmāju grupas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Super! Malači. Labs festivāls. Tā turpināt.

Draugiem Facebook Twitter Google+