×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
12. maijs, 2016
Drukāt

Laikmetīgās dejas izrādi, kas izpelnījās stāvovācijas “Homo Novus”, rādīs Liepājā

Andreja Strokina fotoAndreja Strokina foto

Svētdien, 29. maijā plkst. 17 Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” apmeklētājiem pirmo reizi tiks piedāvāta iespēja baudīt laikmetīgās dejas mākslu izrādē “Vērpete”, LA.lv uzzināja koncertzālē.

Krišjāņa Santa un zviedru horeogrāfa Ērika Ēriksona kopdarba “Vērpete” pamatā ir tautas melodiju struktūras, kuru ritmiskais kods nosaka dejotāju kustību telpā un laikā. Sākot ar vienu kustību un turpinot to attīstīt, mākslinieki virzās no mierpilnas līdz ātruma un emociju pieblīvētai atmosfērai.

Latvijas Jaunā teātra institūta producētās izrādes “Vērpetes” pirmizrāde notika Starptautiskā jaunā teātra festivāla “Homo Novus” programmā 2015.gada rudenī, izpelnoties klātesošo ovācijas.

Dejotāji Krišjānis Sants un Ēriks Ēriksons satikās studiju laikā, mācoties prestižajā dejas skolā P.A.R.T.S. Briselē. Mārtiņš Miļevskis un Rihards Lībietis, kuri veidojuši izrādes muzikālo pavadījumu, pieder pie jaunās mūziķu paaudzes un ir talantīgi improvizētāji. Ikdienā viņi darbojas atsevišķi, piedaloties dažādos projektos un mūziķu sastāvos, un uz skatuves satiksies pirmo reizi.

“Izrāde sāksies mākslas telpā Civita Nova, aicinot skatītājus līdz uz koncertzāles Lielo zāli, kura šajā vakarā būs unikāli iekārtota, ļaujot publikai līdz ar māksliniekiem atrasties lielās skatuves centrā,” pastāstīja koncertzāles sabiedrisko attiecību speciāliste Elizabete Hartmane.

Biļešu cena 7 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+