×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Laikraksts: Lielbritānijas prinči Viljams un Harijs filmējušies “Zvaigžņu karu” turpinājumā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Lielbritānijas prinči Viljams un Harijs filmējušies nelielās lomās astotajā “Star Wars” (“Zvaigžņu kari”) filmu sērijas daļā, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Kā jau ziņots, prinči šomēnes viesojās “Pinewood” studijā, kur pašlaik notiek kinolentes “Star Wars: Episode VIII” (“Zvaigžņu kari 8”) uzņemšana.

Laikraksts “The Mail on Sunday” ziņo, ka pēc tikšanās ar filmas aktieriem un pozēšanas fotogrāfiem ar gaismas zobeniem britu karaliskās ģimenes locekļi filmējušies maskēto impērijas trieciennieku lomās, tāpat kā iepriekšējā daļā to darīja “James Bond” (“Džeimss Bonds”) filmu aktieris Daniels Kreigs.

“Prinči saģērbās pilnos impērijas trieciennieku kostīmos un filmējās ainā, kurā Reja un Fins iefiltrējas slepenā bāzē,” laikrakstam teica vārdā nenosaukts informācijas avots. “Dumpinieki ir liftā ar aktiera Benisio del Toro atveidoto varoni, kad tajā iekāpj trieciennieki. Divi no tiem ir Viljams un Harijs.”

Kreigs sākotnēji noliedza ziņas, ka viņš piedalījies “Star Wars” filmā, taču vēlāk atzina, ka filmējies kā trieciennieks.

“Star Wars” franšīzes astotā daļa tiks izrādīta kinoteātros no 2017. gada decembra.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+