Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks gatavoties svētkiem! Horoskopi 17. – 23. decembrim0

Foto: Mariana Suarez/AFP/LETA

Auns

Ja vien viņš pārāk nesteigsies, nedēļa izvērtīsies veiksmīga. Enerģijas un uzņēmības pietiks, lai vēl gada beigās atrastu iespēju uzlabot gan savu materiālo stāvokli, gan arī attiecības ar apkārtējiem. Dažās lietās gan būs vajadzīga pacietība.

Vērsis

Tā vien jau raujas baudīt svētku jaukumus. Planētas vilina pavadīt vairāk laika kopā ar tiem, kuri sirdij dārgi, un to dēļ viņš spējīgs aizmirst gandrīz vai visu. Būtu labi, ja tādēļ neciestu pēdējais vēl šajā gadā darāmais.

Dvīņi

Steidzas tikt galā ar pēdējiem šajā gadā darāmajiem darbiem. Enerģijas ir pietiekami, un šķiet, ka svētku nedēļu viņi varēs sagaidīt jau brīvi no visām ar darbu saistītām rūpēm. Arī šonedēļ vēl pietiks laika, lai pabūtu kopā ar saviem mīļajiem.

Vēzis

Viņš gatavojas svētkiem un it kā ir harmonijā ar visiem. Kāds velniņš viņu tomēr dīda, un tas viņu skubina atļauties ko tādu, kas ne gluži saskan ar vispārpieņemtajām normām. Ja vien tas nebūs kaut kas pārāk traks, visticamāk, tas viņam tiks piedots.

Lauva

Daudz jaunu ideju, no kurām katra var izmainīt dzīvi. Pārsteigties ar to realizēšanu tomēr nevajadzētu – starp tām ir arī tādas, kuru īstenošana var nenākt par labu. No darbošanās brīvajā laikā viņa būs gaidīta jebkurā sabiedrībā.

Jaunava

Viņu šobrīd piesaista augstākas matērijas – planētas tā vien mudina iepazīt pašas dziļākās pasaules kopsakarības un izprast pasaules gudro mācības. Tas, protams, ir labi, tomēr jāatceras, ka bez tā visa ir arī kārtējie darāmie darbi.

Svari

Viņi ir gandrīz līdzsvarā. Tuvojas svētki, un viņi to izjūt ar visu savu būtību. Ir gan vēl daži neatliekami darbi, taču Svari labprāt tos atliktu gandrīz vai uz nākamo gadu. Nav izslēgts kāds romantisks piedzīvojums – jau aizņemtajiem, iespējams, pat ar savu otro pusīti.

Skorpions

Svētku noskaņu jūt pat viņš un ir miermīlīgāks nekā citkārt. Var pat gadīties, ka ziedo savas ērtības un labumu kādam, kuram, kā viņam šķiet, tos vairāk vajag. Par sliktu tas viņam tomēr nenāk – dots devējam atdodas.

Strēlnieks

Viņam tā vien gribas darīt labu un aplaimot visus. Līdz zināmai robežai tas ir labi, tomēr vajadzētu pielūkot, lai pats nepaliek gluži tukšā. Sevišķi, ja viņa labestību izmanto kāds, kurš to nemaz nebūtu pelnījis.

Mežāzis

Joprojām nāksies grūti strādāt, lai, tuvojoties gada beigām, tiktu galā ar ne pārāk patīkamiem darbiem, ko atlikt uz nākamo gadu arī nedrīkstēs. Pats nepatīkamākais – šī iemesla dēļ nāksies ziedot arī kādu brīdi patīkamā sabiedrībā.

Ūdensvīrs

Arī viņam nāksies nodarboties ar lietām, no kurām citos ap­stākļos viņš labprāt turētos tālāk, un iespējas baudīt pirmssvētku atmosfēru tādēļ krietni saruks. Par laimi, tikt galā ar visu palīdzēs spēja atrast apkārtceļus un arī sagādāt palīgus.

Zivis

Viņas grib daudz un tūlīt. Enerģijas ir pietiekami, un, aktīvi rīkojoties, viņas daudz ko arī sasniedz. Vienīgā nelaime – pārlieka jūtu pārpilnība reizēm var novest pie neapdomīgas rīcības, tādēļ var nākties ciest zaudējumus.

LA.lv