×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
7. jūnijs, 2012
Drukāt

Lasiet Satversmes 116. pantu


Foto - LETAFoto - LETA

Daži naivi cilvēki nedomādami uzrakstīja samierināšanās memorandu. Vai var samierināties ar agresīviem cittautiešiem, kas viltīgi tēlo cietušos, kas nicina latviešus, latviešu valodu un cenšas ar pazemojošiem referendumiem graut Latvijas valstisko neatkarību?


 

Tās amatpersonas, kas ļauj runāt par Latvijas pilsonības “piešķiršanu” visiem nepilsoņiem, nespēj vai negrib saprast, ka šī “integrācija” palielina to cilvēku skaitu, kas katrās vēlēšanās grauj Latvijas nacionālo valstisko neatkarību.

Tiem Latvijas politiķiem, kas baidās aizstāvēt savu tautu un valsti, ir jāmācās Latvijas vēsture un tautas garīgās kultūras attīstība un stingri jāsoda tie, kas jebkādā veidā kaitē Latvijai – saskaņā ar LR Satversmes 116. pantā noteiktiem ierobežojumiem.

Personas tiesības, kas noteiktas LR Satversmes 96. pantā (privātās dzīves neaizskaramība), 97. pantā (likumīgi dzīvojot Latvijā, var brīvi pārvietoties), 98. pantā (brīvi izbraukt no Latvijas, ar LR pasi valsts aizsardzība), 100. pantā (tiesības uz vārda brīvību), 102. pantā (apvienoties biedrībās, sabiedriskās organizācijās), 103. pantā (iepriekš pieteiktu mierīgu sapulču, gājienu, piketu brīvība), 106. pantā (brīvi izvēlēties nodarbošanos un darba vietu), 108. pantā (strādājošiem tiesības uz koplīgumiem un streikiem) var ierobežot likumā paredzētos gadījumos, lai aizsargātu citu cilvēku tiesības, demokrātisko valsts iekārtu, sabiedrības drošību, labklājību un tikumību. 
Uz 116. pantā minēto nosacījumu pamata var ierobežot arī reliģiskās pārliecības paušanu.

Latvijas drošības un kārtības aizsargāšanas iestādēm jāpārtrauc un nav jāpieļauj agresīvo impērisko šovinistisko provokatoru darbības – parakstu vākšana, balsošana, referendumi, jebkādas publikācijas ar nolūku graut Latvijas valstisko neatkarību – pamatojoties uz LR Satversmes 116. pantu! Kad Latvija – vēlams kopā ar Igauniju un Lietuvu – lūgs Starptautisko tiesu pieprasīt Krievijai kā PSRS mantiniecei izpildīt 1949. gada Ženēvas Starptautisko konvenciju par okupācijas seku likvidēšanu?

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+