Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
19. maijs, 2016
Drukāt

Latvieši radījuši “iPad” aizsargvāciņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Īpašais aizsargvāciņš “Ampple” domāts tieši “Apple iPad” planšetdatoru jaunākajiem modeļiem.

“Ampple” aizsargvāciņā ir iebūvēti skaļruņi, kas nodrošina spēcīgu skanējumu, izmantojot “Coneq” skaņas korekcijas algoritmu, inovatīvu akustisko dizainu un iekšējos skaņas kanālus. “Ampple” ar viedierīcēm var savienot, izmantojot “Bluetooth”. “Ampple” ieguvis 5000 mAh akumulatoru, kas spēj darboties līdz desmit stundām. “Ampple” ir saderīgs ar 9,7 collu “Apple iPad Pro”, “iPad Air 2” un “iPad mini 4”. Ja uzņēmumam izdosies savāk nepieciešamo finansējumu, ierīces cena būs, sākot no 149 dolāriem.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+