Ekonomika
Bizness

Latvieši veic iespaidīgus būvdarbus olimpiskajā snovborda trasē0

Publicitātes foto

Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu snovborda trases būvniecības darbi norit veiksmīgi un bez aizķeršanās. Latviešu speciālisti no uzņēmuma “We Build Parks “(WBP) sadarbībā ar ilggadējo vācu partneri “Schneestern” Dienvidkorejā atrodas jau trešo nedēļu un vēsta par pozitīvo būvniecības procesu, informē uzņēmuma pārstāve Linda Butkus.

WBP grupas komanda no “Baltic Snowpark Agency” šobrīd izbūvē “slopestyle” trasi šī gada ziemas olimpiskajām spēlēm, kas notiks no 2018. gada 9. līdz 25. februārim. Darbi norit raiti, un milzīgo platformu aprises kļūst aizvien izteiktākas un papildinātas ar dažādām konstrukcijām.

Dienvidkorejā šobrīd atrodas BSA uzņēmuma vadītājs Jānis Jansons ar komandas biedru Jāni Daļecki. Abi ir apmierināti ar apstākļiem, sniega daudzumu, temperatūru, kas svārstās no -5 līdz -20 grādiem.

“Organizatori šogad ir labi pastrādājuši, sagatavojot mums pamatreljefu un nodrošinot ar jaunākajām būvniecības tehnoloģijām un sniega traktoriem. Sniegs ir pietiekami, viss ir saplānots un norit bez sarežģījumiem. Joprojām ir grūti aptvert, ka atrodamies šeit un ka šajā būvlaukumā norisināsies olimpiskās spēles. Pirms pāris dienām saņēmām savu olimpisko spēļu uniformu, kas tomēr rada realitātes sajūtu liek mums noticēt šim sapņu piepildījumam,” vēsta J.Jansons.

BSA būvē unikālus projektus visā pasaulē, un olimpiskās spēles tas uzskata par triumfu uzņēmuma profesionālajā darbībā. Panākumus ir palīdzējis virzīt Vācijas uzņēmums “Schneestern”, kas šobrīd ir oficiālais sadarbības partneris.

Saistītie raksti
Galerijas nosaukums

“Schneestern” ar gandrīz 20 gadu bagāto pieredzi un BSA ar latviešu neatlaidību un profesionālo komandu kopīgi ir izbūvējuši ceļu uz Olimpiskajām spēlēm. Sadarbība starp uzņēmumiem ir bijusi arī tādos projektos kā snovborda Pasaules Kausa sacensības, X Games, Nine Knights, Nine Queens, Nike Chosen Sessions, Air&Style un citos.

LA.lv