×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
29. maijs, 2012
Drukāt

Latvijā darbu sāk «Renault Pro+» autocentrs

Latvijā darbību sācis “Renault PRO+” centrs, kas paredzēts šīs markas komerctransporta klientiem. Līdz 2012. gada beigām “Pro+” tīklā ir paredzēts iekļaut 400 “Pro+” centrus gandrīz 30 valstīs.

 

Pirmais “Pro+” centrs tika atvērts 2009. gadā, lai nodrošinātu augstu pārdošanas un pēcpārdošanas servisa kvalitāti zīmola biznesa klientiem. Lielā mērā pateicoties šim tīklam, “Renault” pēdējo 13 gadu laikā ieņēmusi vadošās pozīcijas Eiropā furgonu tirdzniecības jomā.

“Renault Pro+” cenšas nodrošināt uzņēmējdarbības klientus ar efektīviem, daudzveidīgiem risinājumiem jaunu un lietotu transportlīdzekļu pārdošanas, finansējuma un pēcpārdošanas aprūpes jomās. “Pro+” centri darbojas saskaņā ar standartizētu iekārtojumu un piemēro precīzu hartu, pamatojoties uz pieciem galvenajiem principiem:

* Uzņēmumā strādā profesionāli pārdošanas un pēcpārdošanas speciālisti, kas apguvuši īpašu apmācību.

* Ietver pilnu “Renault” produktu klāstu biznesa klientiem – no automašīnām un furgoniem līdz transportlīdzekļu pārveidojumiem.

* Nodrošina pakalpojumu vieglu pieejamību un efektivitāti, pateicoties visu pakalpojumu veikšanai uz vietas.

* Ātra, kvalitatīva pakalpojumu sniegšana, pateicoties elastīgai darbībai, kā arī iekārtām un instrumentiem, kas pielāgoti darbam ar transportlīdzekļiem, kuru svars ir līdz septiņām tonnām. Klienti ir nodrošināti ar ātru apkalpi, darba laiku paziņo iepriekš, un solījumi tiek izpildīti.

* Klienta darbs tiek nodrošināts, pateicoties pakalpojumiem, kas pielāgoti, lai apmierinātu dažādus saimnieciskās darbības veidus. Ja transportlīdzeklis ir jāņem no ceļa, “Renault Pro+” centrs piedāvā alternatīvus pārvietošanās risinājumus, tostarp tās pašas klases standarta aizstājēja transportlīdzekļu pieejamību.

“Renault Pro+” centri tagad pieejami arī Latvijas klientiem – “Renault” oficiālā dīlera “Euro Auto” salonos Raudas ielā 12 un Skanstes ielā 2a.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+