fibaeurope.com

Latvija pārspēj Spāniju un spēlēs EČ finālā 0

Latvijas U-20 basketbola izlase Eiropas čempionāta pusfināla spēlē Tallinā sestdien ar 64:63 uzvarēja Spānijas valstsvienību un iekļuva sacensību finālā.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Finālā svētdien mūsējo pretinieki būs Itālijas basketbolisti, kas ar 77:68 pusfinālā pārspēja Krieviju.

Rezultatīvākais Latvijas izlasē ar 14 punktiem bija Jānis Bērziņš, kuram arī 12 atlēkušās bumbas. Spānijai 17 punkti Džeimi Fernandesa kontā.

Latvijas komandu klātienē atbalstīja ap 250 līdzjutēju, radot itin skaļu troksni. Spānijas basketbolisti maču iesāka ļoti labi, gan sekmīgi uzbrūkot, gan cieši spēlējot aizsardzībā. Pirmo ceturtdaļu latvieši zaudēja ar 13:21, arī otrā iesākās nesekmīgi un vienu brīdi deficīts sasniedza pat 15 punktus. Tomēr līdz pārtraukumam ar kopējām pūlēm izdevās atspēlēties un pat izvirzīties vadībā ar vienu punktu, tiesa, pēc puslaika – mīnus viens (35:36).

Otrajā puslaikā laukumā ritēja līdzīga cīņa, vadībā esot te vienai, te otrai komandai. Viss izšķīrās mača pēdējās sekundēs, kurās veiksmīgāki bija Latvijas basketbolisti, uzvarot ar 64:63. Uzvaru nesošo grozu, pielabojot komandas biedra Jāņa Bērziņa neprecīzo soda metienu, guva Andrejs Gražulis.