Sports

#LatvijaRIO tiešraide: vidējais latvietis pret olimpieti Zigismundu Sirmo 16

Publicitātes foto

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina trešdien, 27. jūlijā plkst. 12.00 tiešraidē skatīties raidījumu “Vidējais latvietis pret Olimpisko” par Rio Olimpisko spēļu dalībnieku, šķēpmetēju Zigismundu Sirmo.

Sporta žurnālists Edgars Buļs raidījumā pārstāv vidējo latvieti un šķēpmešanas sektorā mēģinās sacensties ar 2016. gada Eiropas čempionu. Skatītājiem būs iespēja tiešraidē uzzināt vairāk par šķēpmešanu, iepazīties ar sportistu, viņa treneri un režīmu, gatavojoties startam Olimpiskajās spēlēs.

Tiešraižu sērija “Vidējais latvietis pret Olimpisko” ir veltīta sportistiem, kuri šovasar pārstāvēs Latviju 2016. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro. Raidījumu sērijā iespējams iepazīties ar tenisisti Aļonu Ostapenko, cīkstoni Anastasiju Grigorjevu, pludmales volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, kā arī ar Māri Štrombergu, divkārtējo Olimpisko čempionu BMX riteņbraukšanā.

Raidījumu video ieraksti skatāmi mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/rio. Latvijas iedzīvotāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus, piedaloties Twitter diskusijā un lietojot tēmturi #LatvijaRIO.

LA.lv