×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
4. decembris, 2012
Drukāt

“Latvijas Avīzei” abonentu – vairāk


041220122

Decembri “Latvijas Avīze” sāk ar labām ziņām – ir palielinājies mūsu laikraksta abonentu skaits un decembrim to abonējuši 19 576 lasītāji, kas ir par gandrīz divsimt abonentiem vairāk nekā novembrī. 


 

Abonentu skaita pieaugums ir arī pārējiem mūsu izdevumiem – par 113 abonentiem vairāk ir žurnālam “Praktiskais Latvietis”, par 70 – žurnālam “Mājas Viesis”. Neliels abonentu kāpums ir arī žurnāliem “Agro Tops”, “Medības” , “LA tematiskā avīze” un “Lata romānam”.

Liels paldies visiem mūsu lasītājiem un abonentiem par uzticību! Nu jau pilnā sparā rit abonēšana 2013. gadam. Laika vairs nav atlicis pārāk daudz, un tāpēc iesakām savu “Latvijas Avīzi” vai kādu no citiem mūsu izdevumiem abonēt laikus, lai pirmssvētku steigā abonēšana neaizmirstas. Turklāt kā katru gadu esam sagādājuši dāvanas visiem mūsu abonentiem – ja “Latvijas Avīzi” abonēsiet vismaz janvārim, dāvināsim krāšņu sienas kalendāru, bet, ja abonementu noformēsiet uzreiz četriem mēnešiem vai ilgākam laika periodam, dāvanā saņemsiet arī grāmatu – Lijas Brīdakas romānu. Un, protams, jebkurš mūsu izdevuma abonements var būt arī lieliska dāvana jūsu radiem un mīļajiem cilvēkiem Ziemassvētkos. Piemēram, tētim vai dēlam noderētu žurnāla “Medības” vai “Praktiskā Latvieša”, mammai vai meitai noteikti patiktu žurnāla “36,6 °C” vai “Mājas Viesa” abonements. Ikvienam laba dāvana ir mūsu “Lata romāna” vai “LA tematiskās avīzes” abonements.

“LA” jau 25 gadus ir kopā ar savu lasītāju, palieciet kopā un pievienojieties mums arī nākamgad!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+