Mobilā versija
+2.0°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
3. oktobris, 2014
Drukāt

Latvijas Bankas ekonomisti lasīs lekcijas studentiem augstskolās

latvijas_banka

Latvijas Bankas ekonomisti un eksperti 2014. /2015. mācību gada rudens semestrī apmeklēs Latvijas augstskolas Rīgā un reģionos, kur kopumā plānots nolasīt 25 lekcijas, informē Latvijas Bankā.

Lekcijas tiks lasītas par aktuālām tēmām, kas ir eiro zonas centrālo banku uzmanības lokā, pasaules ekonomikas izaicinājumiem un perspektīvām, eiro zonas monetārās politikas mērķiem un pārvaldību, fiskālās disciplīnas un krīžu risināšanas instrumentiem un citiem.

Starp lektoriem ir vadošie Latvijas Bankas ekonomisti un eksperti – Andris Strazds, Juris Kravalis, Daina Paula, Egils Kaužēns, Antra Trenko, Vija Mičūne, Agnija Jēkabsone, Anda Zalamane, Egons Gailītis.

Latvijas Bankas lektori viesosies Liepājas universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Rēzeknes augstskolā, Ventspils augstskolā, Rīgas starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Daugavpils universitātē, biznesa augstskolā “Turība”, Banku augstskolā, Vidzemes augstskolā un Latvijas Universitātē.

Pirmā lekcija plānota otrdien, 7. oktobrī, biznesa augstskolā “Turība”, kur Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes ekonomists Egils Kaužēns stāstīs par monetāro politiku eiro zonā.

Paredzēts, ka lekciju cikls turpināsies arī pēc gadu mijas – 2014. /2015. mācību gada pavasara semestrī. Ieinteresētās augstskolas otrajam lekciju ciklam vēl var pieteikties Latvijas Bankā.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+