×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

Latvijas Bankas ekonomisti lasīs lekcijas studentiem augstskolās

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Latvijas Bankas ekonomisti un eksperti 2014. /2015. mācību gada rudens semestrī apmeklēs Latvijas augstskolas Rīgā un reģionos, kur kopumā plānots nolasīt 25 lekcijas, informē Latvijas Bankā.

Lekcijas tiks lasītas par aktuālām tēmām, kas ir eiro zonas centrālo banku uzmanības lokā, pasaules ekonomikas izaicinājumiem un perspektīvām, eiro zonas monetārās politikas mērķiem un pārvaldību, fiskālās disciplīnas un krīžu risināšanas instrumentiem un citiem.

Starp lektoriem ir vadošie Latvijas Bankas ekonomisti un eksperti – Andris Strazds, Juris Kravalis, Daina Paula, Egils Kaužēns, Antra Trenko, Vija Mičūne, Agnija Jēkabsone, Anda Zalamane, Egons Gailītis.

Latvijas Bankas lektori viesosies Liepājas universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Rēzeknes augstskolā, Ventspils augstskolā, Rīgas starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Daugavpils universitātē, biznesa augstskolā “Turība”, Banku augstskolā, Vidzemes augstskolā un Latvijas Universitātē.

Pirmā lekcija plānota otrdien, 7. oktobrī, biznesa augstskolā “Turība”, kur Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes ekonomists Egils Kaužēns stāstīs par monetāro politiku eiro zonā.

Paredzēts, ka lekciju cikls turpināsies arī pēc gadu mijas – 2014. /2015. mācību gada pavasara semestrī. Ieinteresētās augstskolas otrajam lekciju ciklam vēl var pieteikties Latvijas Bankā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+