Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
3. oktobris, 2014
Drukāt

Latvijas Bankas ekonomisti lasīs lekcijas studentiem augstskolās

latvijas_banka

Latvijas Bankas ekonomisti un eksperti 2014. /2015. mācību gada rudens semestrī apmeklēs Latvijas augstskolas Rīgā un reģionos, kur kopumā plānots nolasīt 25 lekcijas, informē Latvijas Bankā.

Lekcijas tiks lasītas par aktuālām tēmām, kas ir eiro zonas centrālo banku uzmanības lokā, pasaules ekonomikas izaicinājumiem un perspektīvām, eiro zonas monetārās politikas mērķiem un pārvaldību, fiskālās disciplīnas un krīžu risināšanas instrumentiem un citiem.

Starp lektoriem ir vadošie Latvijas Bankas ekonomisti un eksperti – Andris Strazds, Juris Kravalis, Daina Paula, Egils Kaužēns, Antra Trenko, Vija Mičūne, Agnija Jēkabsone, Anda Zalamane, Egons Gailītis.

Latvijas Bankas lektori viesosies Liepājas universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Rēzeknes augstskolā, Ventspils augstskolā, Rīgas starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Daugavpils universitātē, biznesa augstskolā “Turība”, Banku augstskolā, Vidzemes augstskolā un Latvijas Universitātē.

Pirmā lekcija plānota otrdien, 7. oktobrī, biznesa augstskolā “Turība”, kur Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes ekonomists Egils Kaužēns stāstīs par monetāro politiku eiro zonā.

Paredzēts, ka lekciju cikls turpināsies arī pēc gadu mijas – 2014. /2015. mācību gada pavasara semestrī. Ieinteresētās augstskolas otrajam lekciju ciklam vēl var pieteikties Latvijas Bankā.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+