Latvijas futbolistes iesit četras bumbas igaunietēm 0

Latvijas sieviešu futbola izlase Pasaules kausa (PK) priekšsacīkšu kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ceturtdien Gruzijā ar 4:0 (2:0) pārspēja Igauniju.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Latvijas futbolistes aizvadīja veiksmīgu pirmā puslaika noslēgumu, vispirms 37.minūtē ar vārtu guvumu izceļoties Anastasijai Fjodorovai, bet minūti pirms došanās uz ģērbtuvēm precīzi sitot Elīzai Spruntulei.
Savukārt otrā puslaika vidū Latvijas dāmas savu pārsvaru dubultoja. Trešo bumbu igauņu vārtos ieraidīja Sandra Voitāne, bet nedaudz vēlāk Olga Ševcova panāca 4:0.

Latvietes nākamo cīņu aizvadīs sestdien, kad spēkosies ar Kazahstānu, bet nākamajā otrdienā būs duelis ar Gruziju.
Pasaules kausa priekšsacīkšu kārtā 16 izlases sadalītas četrās grupās pa četrām valstsvienībām katrā. Nākamajā kārtā iekļūs katras apakšgrupas uzvarētāja un labākā no otro vietu ieguvējām, kuras rezultāti tiks ņemti vērā pret grupas uzvarētāju un trešās vietas ieguvēju.

Kvalifikācijas grupu kārtā šīs piecas izlases pievienosies 30 komandām. Otrajā posmā 35 izlases sadalītas septiņās grupās pa piecām komandām katrā aizvadīs divu apļu turnīru. Septiņas apakšgrupu uzvarētājas kvalificēsies finālturnīram. Savukārt četras labākās otro vietu ieguvējas, ņemot vērā to rezultātus pret apakšgrupu uzvarētājām, trešo un ceturto vietu ieguvējām, iekļūs “play-off” kārtā, kurā noskaidrosies vēl viena finālturnīra dalībniece.

Latvijas izlases rindās šajā turnīrā spēlē 18 futbolistes, no kurām desmit pārstāv iepriekšējo četru gadu Latvijas Siviešu futbola līgas (SFL) čempionvienību RFS.
Tāpat komandā iekļautas divas leģionāres. Vārtsardze Anastasija Čumika pārstāv “Le Moyne” koledžu ASV, bet Monika Estere Štube pārstāv slavenā Anglijas kluba “Leeds” dāmu komandu.