handball.lv

Latvijas handbola izlase izcīna neizšķirtu pret Ungāriju EČ kvalifikācijas spēlē 0

Latvijas vīriešu handbola izlase trešdien Dobelē izcīnīja neizšķirtu 25:25 pret Londonas olimpisko spēļu pusfinālisti Ungāriju 2014.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

No zaudējuma ungāri izglābās pēdējā uzbrukumā, kad dažas sekundes pirms spēles beigām ieguva tiesības uz septiņu metru soda metienu, ko realizēja Gabors Časars.

Mājiniekiem rezultatīvākais pret spēcīgākajā sastāvā spēlējušo Ungāriju bija septiņus vārtus guvušais Aivis Jurdžs, savukārt Ģirts Lilienfelds iemeta piecus vārtus.

Pirmo puslaiku Latvijas izlase pabeidza ar vienu vārtu pārsvaru, kas varēja būt vēl lielāks, ja Ungārijas vārtos ne tik pārliecinoši nospēlētu Peters Tatai. Vēl 13 minūtes pirms cīņas beigām Latvijai bija trīs vārtu pārsvars (19:16), ko tomēr neizdevās nosargāt. Ungāri vairākkārt samazināja rezultāta starpību līdz minimumam un trīs minūtes pirms spēles beigām panāca arī neizšķirtu 23:23. Latvijas izlase bija tuvu uzvarai, tomēr pretinieku pēdējo uzbrukumu neizdevās noturēt.

Abu komandu pirmajā spēlē Ungārijā laukuma saimnieki bija pārāki ar 32:25.

Latvijas handbolisti piecās spēlēs ir guvuši vienu uzvaru, kā arī vienu neizšķirtu. EČ finālturnīrā iekļūs katras grupas divas labākās komandas, kā arī viena trešās vietas ieguvēja starp visām kvalifikācijas grupām. Latvijas izlase grupas turnīru var pabeigt 3.vietā, tomēr tai nav praktisku izredžu kļūt par labāko trešās vietas ieguvēju. Pēdējā spēle grupā Latvijai būs sestdien viesos pret Horvātiju, kas pērn Londonas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzu.

Vēlāk trešdien priekšpēdējās kārtas otrā spēlē grupā slovāki uzņems Horvātijas izlasi.