×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
16. oktobris, 2015
Drukāt

Latvijas Islāma Republika – tā nav utopija. Egila Līcīša reportāža (58)

Foto - F64/BNSFoto - F64/BNS

Pasaulē esot 1,7 miljardi musulmaņu, Rīgā pagaidām viņi saspiesti 80 kvadrātmetru istabās Islāma kultūras centrā, kamēr mošeja vēl top, taču pēc piecdesmit gadiem, Allāha ticībai pieņemoties spēkā un piekritējiem augot, saskaņā ar Ahmeda Roberta Klimoviča pareģojumu mūsu teritorijā pletīšoties Latvijas Islāma Republika.

Nav nekur iezvanīts, ka kāds musulmanis novērsies no Visu augstā, lai pievērstos latviskai dievturībai un Meža mātes godāšanai, turpretī, Dievs mans liecinieks, latviešiem gan politiskā, gan reliģiskā pārliecība ir viegli nomaināms ģērbs. Pazīstu ticībā stingrus tautasbrāļus, kas gadu gaitā atraduši taciņas papriekš pie Jēzus Kristus, pēc tam Krišnam klēpī un tad, globālās pozicionēšanas sistēmas vadīti, nogriezušies no maldu virzieniem uz taisna ceļa, sastopoties ar pravieša Muhameda mācību.

Korāns, kā zināms, ir dievvārdi tīrā, neatšķaidītā veidā, ko no debesīm rakstu ruļļos nonesis eņģelis Džibraīls un nodevis pravietim par atklāsmēm. Islāms no ticīgā pieprasa diezgan stingru disciplīnu, pildot rituālu, un cītību, klausot priekšrakstiem, kas noteic ganāmam pulkam dzīvesveidu 24 h diennaktī saskaņā ar Dieva gribu. Nav brīv ēst cūkas cauraudzīti un nedrīkst pievilkties kā zeķem, cilājot ledusauksta šņabja vai spirtotas rakijas glāzīti. Jūtams, ka islāma zemēs ne visai patīkama lieta ir brīva avīžniecība, vaļīgi tērptas čiksas un daudzpartiju demokrātija, turklāt sievietei iesildīta vieta ir pie rokdarbu groziņa izšūšanā vai pie ģimenes pavarda ēst taisīšanā, kamdēļ aizņemtībā viņas nemaz nevēlas būt sabiedriski politiski aktīvas. Toties no svara ir cieņa pret vecākiem cilvēkiem, ikdiena bez prātu apdullinošām baudvielām.

Pievienot komentāru

Komentāri (58)

 1. Kolosāls skats!!!

 2. vēsture atpakaļ nerāpo,tāpēc nemurgosim.Daudzi ir pēc diktatūras noilgojusies gan,to var sajust daudzos prātos un pletne viņiem būtu debesu dāvana

 3. KAS TAS KLIMOVICS TADS IR ?SAMAINIJIS VARDU UZ MUSULMANU UN KAPEC?ATLIEK TIK PAPETIT VINA BIOGRAFIJU ,LAI BUTU SAPROTAMS ,KAS IR KAS . JA TIK VIEN TAS APGALVOJUMS ,KA LATVIESU DEMOGRAFIJA IR ZEMA UN TADEL VIEN LATVIJA TAPS PAR ISLAMA VALSTI ? KA TAD PASAM KLIMOVICAM AR SO TE DZIMSTIBU GIMENE ,VINS VAR ATLAUTIES UZTURET LIELU SKAITU PECNACEJU?

 4. Cerams, ka “izradot cieņu” majas saimnieku tradīcijam deputatiņi paskaidroja, ka tas -pats tiek sagaidīts arī no viņiem!

 5. Sulīgi uzrakstīts. paldies!
  :))

  Latvijā gan cilvēku skaits nav nekad bijusi
  panaceja, to kvalitāte tad jau drīzāk…
  :))
  Ir bijuši laiki, kad no Rīgas līdz Valmierai
  pa ceļam vien divās vietās gailis dziedājis…
  Tā kā nav ko baidīt! Nelaist iekšā tos šmurguļus un būs o.k.

 6. Vientiešiem info: Atbildēt

  Abi avantūristi stipri līdzīgi, abiem mammas glāba, uzturēja un ceļu gludināja un gan kļimovici,gan dimiteri mainija pārliecības un ticības kā cimdus un abi divi ir izputējuši muldoņas, kas ķeras pie visādiem šoksalmiņiem, lai kaut ko izspiestu sev matereiālā ziņā
  Bet deputāteļi gan totālas nulles, īsti rāpuļi! Nerunājot par tik raibi nesaderīgiem tipiem vienkopus, vienīgi Platpers likās nomaldījies un tai kliķes mīksto kompānijā galīgi neiederīgs

 7. Fakti, tikai Fakti! Atbildēt

  Hamids Bobs Klimpovičs 18. oktobris, 2015 21:21
  Atbildēt

  Tas viss ir tikai daļa no Kremļa destabilizācijas centieniem Latvijā.

  Un mūsu valdības ielikteņi ir tiem akls,stulbs un alkatīgs, bet klausīgs ierocis to ķetnās, kuru ari trulo varaskāri labi izmanto arī rietumu blēži un laupītāji!

 8. Hamids Bobs Klimpovičs Atbildēt

  Tas viss ir tikai daļa no Kremļa destabilizācijas centieniem Latvijā.

 9. joki mazi jo LATVIJĀ ir speki kas velas atrak uztaisit ISLAMA VALSTI vini dzivo seit un arī sastav musulmaņu biedribā bet viņi vienkarši nezimejas bet tie ir tie istie vaditaji un musu drosibas iestades no viniem baidas

 10. Labi uzrakstīts!

 11. Maniem radiņiem visiem ir pa 3 līdz 4, pat 5 bērniņi. Tā kā nevajag pļurkstēt tukšu. Tagad vēl vairāk jāceļ godā ikdienā, svētkos mūsu tautas paradumi, kaut vai jāvalkā tautastērpi, jārunā savā valodā utt. Ja to nedarīsim, svešie pārņems mūsu zemi, mūsu sadzīvi, kultūru. Dzeram kolu, kas gan nav mūsu, bet viņiem riebsies. Nav mums nevienam jāizdabā, Bilde ir nožēlojama. Pat pret dāmu ir izrādīta necieņa. Kas ir, tam narkomānam krēslu nav? Tā bija nostāja, deputātus nospiest uz ceļiem. Un tas tika izdarīts. Vai tad mugurkaula nav nemaz? Jālien uz vēdera vai?

 12. … Oficiala vizite, sava valsti, sava zeme, sie Saeimas deputati, parkapjot katru diplomatisko un parlamentaro tradiciju un cienigas uzvedibas protokolos noradito vai pienemto ricibu, un, neizdarot savus deputatu pienakumus attiecigi Latvijas Republikas Satversmes pamatlikumiem, un velreiz noraditam to izpildijumu noteicejam garam tas Preambula, tie sevi ir paradijusi par nespejigiem, vai negribigiem, tur noraditiem un saprotamiem visiem – iznemot siem paslabuma mekletajiem – savas nacionalas valsts un tas autohtonas latviesu tautas , interesu aizstavjiem … ko vel var sagaidit no sadiem seputatiem … ?

  … Visiem tur bilde klatsosiem deputatiem butu janoliek savi mandati bez kavesanas … !

 13. Ak, Dieva pasaulīt, cik nožēlojami! Kur vēl tālāk ies? ……

 14. No tā,ka latvieši “cepsies” par kļimovičiem un citiem kalniņiem,kam no labas dzīves “širmis” sagriezies pa 487 grādiem,islams kā Eiropas Savienības nāvīgs drauds nezudīs.Ne jau vīriešu dzimumorgānu niecīgas daļas amputācija islamu padarījusi par varenāko reliğiju pasaulē,bet kristietības nespēja tikt galā ar saviem izvirtuļiem.

 15. Tā problēma ir pavisam cita – Robertam Kļimovičam ir radusies vieta, kur pašrealizāties, jo visur gājis gan šādi, gan tādi.
  Sabiedriski augstākais punkts bija 1988. gada vasarā, iekļūstot LNNL virsotnē, bet tālāk bija čiks.
  Visādi veikali, visādas ņemšanās nekādus sasniogumus nedeva.
  Bet tagad – še tev!
  Lielu baru Saeima deputāti ar zeķēm (jācer, ka īpaši nesmirdēja!) rāpoja, mocījās un dabūja nepieļaujamo – sēdēja uz pakaļas un kājās izstiepa. Bet taču aizliegts – to var uzzināt romānos.

  Tādu deputātu caurnešanu vēl neviens nebija noorganizēja.
  Neticu ne Kļimoviča, ne arī tai Fatamas islāmticībai.
  Tā ir tikai ķstīšanās kaut kādu šiszemes labumu iegūšanai.

 16. Tā kā latviešiem sava valsts ir pie ceturtā burta, viss ir iespējams. Un mūsu valdībai vienalga. Paši vēlējām, resp. bijām par slinkiem lai ietu vēlēt.

 17. Latvieši grib citādi. Tāpēc viņi tādu sūda Kļimoviču no sava vidus izravēs – lai tik turpina vien pacelt balsi. Jo vairāk bļaus, jo ātrāk apniks.

 18. islamticību vajag aizliegt ar likumu kā klaji naidīgu un cilvēka psihisko veselību bojājošu. kas tas par dievu kas liek cilvēkam nogriezt no sevis kādu gabaliņu? vai nu tas uzskata ka minētais dievticīgais ir nepilnīgs? jautājums kāpēc tas viņu allahs grābstās gar tiem cilvēku radīšanas rīkiem? pedofīls vai manjaks? mans Dieviņš un Laimas māte mani pieņem tādu kāds es esmu.

 19. No pieredzes runājot Atbildēt

  Pēc muldēšanas nāk miršana! Un tomēr, pruakus iznīcināt ir grūti jo viņi izmanto to, ko viņi paši citiem noliedz. Saprotamas ir viens, daba vākumu izlīdzinās-jo ēsam zaudējuši pāri par 330,000 latviešus, ļoti
  īsā laikā.

 20. Tā ir tīrā utopija Atbildēt

  Latvijā nabags nevar atļauties būt šajā ticībā, nomirs no bada un aukstuma, un kā zemnieks nespētu strādāt, jo pārtikai būtu jātērē pārāk daudz naudas.

 21. ne utopija, bet 3.14-zdavņa!

 22. Ceru, ka mošeja būs ar rūtainām debesīm!

 23. Deputāti iepazina izcilo islāma civilizāciju, kura pat krēslus neatzīst! Un arī karotes un dakšas nepazīst, ēd ar pirkstiem! Un nelieto tualetes papīru… Tie jau nav viduslaiki, tas ir tuvāk akmens laikmetam. Piekrītu Ojāram, ka Robertam Klimovičam kā īstenam musulmanim būtu jājāj uz ēzeļa! Nekādas automašīnas!

 24. Kļimovič, neceri uz brīnumiem. Latvieši ir dzimuši, dzimst ( manai meitai 5 bērni) un dzims.. Plutokrātisms Saeimas deputātu veidolā izzudīs un Latvija atdzims. Latvija ir bijusi vairākkāt novesta līdz iznīcībai, bet izdzīvoja. Alutiņ, vecais brāl, tu par mani vecākais. Reāli. Latvijā nav bijis tāds kultūras uzplaukums kā patreiz. Arī dzīveds līmanis ir visaugstākais. Autiņiem pilni ceļi, pilsētas, visi apģērbti.. Plutokrāti lai mauc uz pasauli, iztrakosies , atgriezīsies, kuri būs sapelnījuši,. Neatgriezīsies uzdzīvotāji.

 25. Bildē labi redzams – kurš kuru gatavojas integrēt.

 26. Līcīša kungs! Nu bet varen smuki izskatījās deputāti uz tā paklāja…..

 27. Tie ir suņu murgi, tas nekad nenotiks.

 28. ja musu valdiba tik bezatbildigi rikojas beglu jautajuma,tad protams,latviesi izbrauc,to vieta ienak meladainie kurus valsts nodrosina labak ka savas valsts pilsonus!lauj celt musulmanu dievnamus tad nakotne latviesiem diezgan slikta redzejuma!cik latviesus nogalinas pargriezot rikli?

 29. Bija kauns, kad divi latviešu pajoliņi, kas, iespējams, savtīgos nolūkos, piepeši kļuvuši par islāmticīgiem, zīmējas un ņirgājas par gados cienījamiem un valstī pazīstamiem cilvēkiem, liekot viņiem savā priekšā nostāties tupus un rāpus, un stādot viņiem savus noteikumus. Kur vēl tālāk?

  Lai ko mēs katrs domājam par Saeimas deputātiem, vieniem piekrītam, otriem ne, bet tā bija “islāmistu” cūcība. Kas notiks, ja mums visiem liks lodāt viņu priekšā? Diemžēl tas jau ir sācies…

 30. Tik zemu nolaisties var tikai Saeimas deputāti. Latviešu paruna saka – neej svešā pirtī kašķi meklēt, bet radās mūsu deputāti jau tāpat ir kašķaini. Nu ir jau cilvēki kas sevi nesaredz mūsdienu civilizācijā, bet viņus velk atpakaļ iepriekšējie laikmeti. Nu Kļimovič noliec malā automašīnu, jo korānā par to nekas nav teikts un iegādājies ēzeli un vispareizāk būtu atgriezties pie kārtības kāda Eiropā valdīja viduslaikos. TAS ATBILST TAI TICĪBAI. Un visi šie kļimoviči, kalniņi legzdiņas ir vienkārši cilvēki bez dzimtenes, bez latviska gara

 31. Islams ir vislielākais izaicinājums Eiropas kultūrtautām.Ja neņem vērā vēstures liecības,ka pravietis Muhameds bijis laupītāju bandas vadonis,nav grūti pievērt acis un pieļaut šīs totalitārās sektas izplatību.Ar Eiropas Savienību var notikt tā pati katastrofa,kā ar antīko Romas impēriju,kur daudzos reliģiskos kultus nomainīja totalitārā kristietība.No tagadējo kristiešu viedokļa,notikušais bija “veiksmes stāsts”.Par cilvēces ieguvumiem stipri jāšaubās.Kristietības būtība ir tajā,ka visu cilvēku glābējs no bezgalīgām pēcnāves ciešanām ir tikai Jēzus Kristus.Pēc ortodoksālo (latviski tulkots kā PAREIZTICĪGO) kristiešu pārliecības ir tā,ka no elles,jeb pēcnāves ciešanām šobrīd glābti vienīgi tādi nelaiķi,no visas cilvēces,kurus par sevišķiem nopelniem kristietībai,svēto kārtā iegrāmatojuši šim nolūkam speciāli iecelti kristīgās baznīcas birokrāti.Pārējo mirušo cilvēku dvēseles tikšot Dieva priekšā tiesātas nezināmā nākotnē,kad Jēzus Kristus atgriezīsies uz šīs planētas.Jēzus Kristus,vienlaicīgi,ir gan Dieva dēls,gan pats Dievs.Ja kādam šī Dieva realitātes ideja pretrunīga,iesaku iepazīties ar hinduistu Dieva koncepciju,kur arī ir tikai viena Dieva Augstākā Personība,bet tā spēj iemiesoties cilvēka veidolā,lai atjaunotu reliģisko kārtību uz šīs vai citām Universa planētām.Islama pasaules uzskats neatstāj Dievam rīcībspēju personīgi,no savas “MIESAS” dēla Jēzus vai avatāra Krišnas veidolā darīt Dieva darbus.Islama Dievs ir Allahs,jeb Augstākais,kurš NEKAD -pats,vai caur Vienpiedzimušo Dēlu,nepazemosies savu radījumu priekšā.Viņš reiz ir sūtījis kādu savu kalpu,lai laupītāju vadonim Muhamedam iemācītu patieso Radītāja gribu.Ņemot vērā,ka visām dzīvām būtnēm,ja tās nav apspiestas vai citādi civilizētas,piemīt Radītāja uzstādījums vairoties,ISLAMS tagadējā attīstības pakāpē ir viskonkurētspējīgākā reliğija pasaulē.Kāpēc tā vairs nav kristietība?Atbilde ir meklējama tās būtībā.Neiedziļinoties,jautājumā par to,kura reliģiskā koncepcija ir patiesi īstā (tās ir pārāk pretrunīgas,lai viens Dievs tajās ietilptu vienlaikus),kristiešu Svētā Trīsvienība pēc uzbūves sarežģītāka par Allahu.Ja tas ir patiesais Dievs,kāpēc pieļauj,planetāra līmeņa savas iedibinātās Baznīcas sagrāvi?!!!

 32. ja nu grieķi un itāļi mums atvedīs galvenokārt mumbu-jumbu ciltīm piederīgos,nevis mīlestības pilnos islāmistus,tad vēl var sanākt,ka nebūs nekādas islāma valsts,bet kaut kas pavisam cits.Jo tie onkuļi,kuri tur pie Kļimoviča pa grīdu rāpo,uz nekādu dižo demogrāfisko sprādzienu vairs nevelk.Bet atvedīs mums jaunus spraunus nēģerpuikas.

 33. Raimonds Juris Lejiņš Atbildēt

  Labākais šajā bildē ir tie visi ,,pajoliņi,, kas tur sēd vai vārtās.

 34. normalam cilvekam islams nav vajadzigs… taapat kaa kristietiba. (un garumziimes :D)

 35. Vai tad Klimovičs un kundze var sevi uzskatīt par musulmaņiem? Īstenam musulmanim ir jābūt apgraizītam. Pie tam bez narkozes! Ja runajam nopietni, cilvēks, kas vienreiz ir nodevis savu ticību nodos arī jauniegūto.

 36. Nu Islāma valstī gan tik ērti pusguļus,pussēdus izlaisties nevarēs.No tā atradinās jau sagatavošanas stadijā.Ar veciem ,slimiem kauliem vispār mošejas vāgūzī nav ko darīt,ceļi sāpēs tā,ka iztaisnoties nevarēs.Bet vispār-iesaku šo šlaku nekomentēt,ka neiznāk piedzīvot fraņču karikatūristu pirmsnāves piedzīvoto.

 37. Islāma ietvaros jau nu gan tik ērti pusguļus,pussēdus izlaisties nevarēs,no tādas izlaidības atradinās jau sagatavošanas stadijā.Bet vispār ,iesaku par šo minēto šlaku tik neapdomīgi neizteikties,lai nepiedzīvotu fraņču karikatūristu pirmsnāves piedzīvoto.

  • būt tik atpalikušam un sovjetiski domājošam-mums ir nepieciešama daudzveidība un ” fraņču karikatūristu pirmsnāves piedzīvotais” ir tikai viens no veidiem.Tikai mentāli atpalicis nacionālists var iedomāties,ka tas ir kaut kas sliktsVai gan citādi visi mūsu gaišie prāti katru dienu mums censtos stāstīt cik tas ir skaisti?Pagaidām mēs vēl to nesaprotam,bet ar laiku straume arī akmeņus sadrupina.

   • Katrai lietai sava vieta, katram ļaudim sava uts!
    Dateļpalmas un olīvkokus arī stādīsim Latvijā? Katrai tautai ir sava saprašana par lietu kārtību, dzīves mērķi, dzīvošanas likumiem. Kas labs krievam, tas vācietim – nāve. Kas vācietim pašsaprotams (t.i. – ordnungs), to krievs nekādi nevar pieņemt!
    Mūsu nelaimes sākās pirms 800 gadiem, kad vienreiz jau aizmirsām senču personīgi pārbaudīto pieredzi un kārtību, pieņēmām tā laika “modernās” pasaules ticību. Iekāpt tādā s…dā vēlreiz? Paldies! Iztiksim!

 38. – vai nebūtu pareizāk šos “musulmaņus” pasaukt uz pārrunām Saeimā, nevis ļauties , lai visus deputātus nostāda uz ceļiem un izģērbj?

 39. Kad sāks ierasties “bēgļi”no Āfrikas kanibālu ciltīm,tad arī mūsu deputāti lojalitātes vārdā piedalīsies viņu tradicionālajos mielastos?Nemaz jau citādi nevarēs-pie islāmistiem ies,bet kā tad kanibālus atraidīs?Tad jau tie nesapratīc cik ļoti mēs pēc viņiem esam noilgojušies un mūsu sabiedrībai tik nepieciešama viņu citādība.Bez tās nekā!

 40. ļoti labs raksts, vēl tik trūka Pravieša karikatūras, tad sāksies īstā jautrība. Lai tie krievi saturās, par latviešiem bažu nav, jo tiem ir mugurkauls un vāji padodas svešvalodas.

 41. Šitas nu atkal bija viens pamatīgs spļāviens latviešiem ģīmī!Integrāāāāāāāācija!!!!Viņi mūsu sabiedrībā vai mēs viņējā?Kā jau 70 gadus atpakaļ.

 42. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Latvija par islāma valsti pirmkārt kļūs mūsu, pašcieņu zaudējušo, deputātu dēļ. Kas tā ir par ākstību kaut kāda mazvērtības kompleksu nomāktā Kļimoviča priekšā!? Vīri ar stipru stāju un savu tautas tradīciju, reliģijas un dzīvesveida, kas gadsimtos ir veidojies tieši uz mūsu, luterāņu, ticības stingrajiem pamatiem, nekrīt galējībās! Visi šie ”musulmaņi”, ”liecinieki”, ”vasaras, rudens un pavasara svētku” dalībnieki un pa dažādām citām reliģijām klīstošie, stipri vien atgādina (kopē) no partijas uz partiju mūžam klejojošos deputātus. Nāks jauns TV seriāls un mūsu bērniņiem atkal būs jauni svešzemju vārdi, nāks jauns pesteļotājs un mūsu deputāti rindā skries ”integrēties”, lai tikai kāda Airopas tante vai Emerikas onkulis neiedomājas viņus par provinciāļiem esam.
  Izģērbties, sēdēt uz grīdas (kā jutās vienīgā dāma un vai kāds ”musulmanis” nezaudēja acu gaišumu!) kaut kādu kompleksu mocītu viltus musulmaņu priekšā ir augstākā mērā necieņa pašiem pret sevi un kopumā pret mūsu valsti, bet ”uzaicinājums” ir neiedomājams izaicinājums visai latviešu un latvijcu sabiedrībai! Ar saliedētību šim pasākumam nav nekā kopēja! Tā ir atklāta ka. kāšana mums uz galvas un žēl, ka tautas kalpi tik nepārdomāti pakļāvās šiem latviešu(?!) ”musulmaņiem”. Kauns!

  • Man kā letiņam ir kauns un, ko tur liegties, arī bail. Var jau to pasniegt ar humoru, bet augšminētajiem labāk sanāk ar vazelīnu …

 43. Korāns, kā zināms, ir dievvārdi tīrā, neatšķaidītā veidā, ko no debesīm rakstu ruļļos nonesis eņģelis Džibraīls … islāma zemēs ne visai patīkama lieta ir brīva avīžniecība, vaļīgi tērptas čiksas un daudzpartiju demokrātija, turklāt sievietei iesildīta vieta ir pie rokdarbu groziņa izšūšanā vai pie ģimenes pavarda ēst taisīšanā … Islāms ir brīnišķīga miera reliģija, ticīgie ļoti viesmīlīgi ļaudis, kas cieņpilni izturoties pret Latvijas iekšējās kārtības noteikumiem … musulmaņu jaunatne vairs lāgā negribot dzīvot pēc Dieva likumiem utt.

  Nav tikai balts vai melns. Dabā visu izšķir mērenība. Karotājvalstu lielās ģimenes ir iekodēta pasaules iekarošana, latviešiem izdzīvošana pie noteikuma, ka kopj latvisko dzīvesdziņu ….

 44. Ak tad Klimovičaprāt, islamticīgās ģimenēs homoseksuālisti nedzimst?

 45. tā kā – 3,14samies pa pilno ! 🙂 🙂

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Mainu 24. septembri pret 25. jūniju!

Saeima ceturtdien, 21.jūnijā, pieņēma likumu, kas paredz noteikt par brīvdienu 24. septembri, kad Latviju apmeklēs Romas pāvests Francisks. Likuma izmaiņas galīgajā lasījumā atbalstīja 68 deputāti, pieci bija pret, divi – atturējās, bet vēl astoņi balsojumā nepiedalījās. Ekonomikas ministrija iepriekš neatbalstīja šo ideju, sakot, ka Latgales uzņēmēji paši varot lemt par brīvdienu pāvesta vizītes laikā un ka viena valsts noteikta svētku diena valsts budžetam radot astoņu miljonu eiro zaudējumus. Jāpiebilst, ka šogad 23. un 24. jūnijs, kas saskaņā ar likumu ir svētku dienas, šogad iekrīt sestdien un svētdien, līdz ar to svinētājiem izpaliek papildu brīvdienas.

Vai jūs balsosiet par "Saskaņu" mācītāja Pētera Sproģa dēļ?
Draugiem Facebook Twitter Google+