×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. novembris, 2012
Drukāt

Latvijas kamaniņu sportisti Īglsā bez kamanām

LETALETA

Latvijas kamaniņu sporta izlase otrdien Īglsā nevarēja trenēties pirms Pasaules kausa izcīņas posma, jo līdz sacensību vietai nav atceļojušas viņu kamanas.

Šajā nedēļas nogalē Īglsas trasē Austrijā sāksies Pasaules kausa izcīņas seriāls kamaniņu sportā. Otrdien bija pirmā treniņu diena, taču Latvijas sportisti nevarēja braukt. “Kamanām jau vakar vajadzēja būt šeit no Sočiem, kur iepriekš notika treniņu nedēļa. Taču kaut kādu tehnisku problēmu dēļ tās nav atnākušas. Sola, ka būs trešdien no rīta. Tas nav mums vienīgajiem – arī Vācijas, Austrijas, Kanādas un vēl dažām izlasēm,” “LA” pastāstīja Latvijas Kamaniņu sporta federācijas prezidents Atis Strenga.

“Plāns ir tāds, ka treniņu braucieni būs vajadzīgā skaitā – saspiestā grafikā, bet būs. Vēl jau skandāls te nav, ceram, ka no rīta viss būs. Neapmierinātība gan jūtama – vienai transporta kompānijai maksāta diezgan liela nauda, bet kamanu nav. Vakar tās esot bijušas Maskavā, šodien – Frankfurtē. Bet pirmā posma norisa nav apdraudēta,” norādīja Strenga.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+