×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. decembris, 2013
Drukāt

Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu ārvalstīs reklamēs “Creative Media Services”

Foto-LETAFoto-LETA

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) konkursā par Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas reklamēšanu līgumu plānots slēgt ar kompāniju “Creative Media Services”, pastāstīja TAVA sabiedrisko attiecību speciāliste Inta Briede.

Viņa informēja, ka “Creative Media Services” piedāvājums ar līgumcenu 317 186 lati bez pievienotās vērtības nodokļa atzīts par saimnieciski visizdevīgāko.

Kampaņas mērķis ir veicināt Latvijas kā kultūras tūrisma galamērķa un Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014.gadā atpazīstamību noteiktās mērķa grupās Latvijai prioritāros ārvalstu tirgos un ar publicitātes palīdzību ārvalstu masu medijos un sociālajos tīklos sekmēt ne tikai atbilstošo Latvijas tūrisma interneta resursu apmeklētību, bet arī ceļotāju skaita palielināšanos Latvijā ārpus aktīvās tūrisma sezonas. Par kultūras tūrisma reklāmas kampaņas mērķa valsti izraudzīta Vācija, Krievija, Zviedrija, Somija un Norvēģija.

Reklāmas kampaņai paredzēts līdzfinansējums no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) darbības programmas aktivitātes “Ārējo tirgu apgūšana”.

Jau vēstīts, ka attiecīgajā konkursā ir iesniegtas arī divas sūdzības – sūdzību iesniegusi kompānija “Inspired” un arī par uzvarētāju atzītā kompānija “Creative Media Services”. Abas sūdzības Iepirkumu uzraudzības birojs plāno izskatīt līdz 2014.gada 15.janvārim.

Eiropas kultūras galvaspilsētas tiek izvēlētas kopš 1985.gada. Līdztekus Rīgai 2014.gadā Eiropas kultūras galvaspilsēta būs arī Zviedrijas pilsēta Ūmeo.

TAVA ir Ekonomikas ministrijas pārraudzībā un izveidota, lai īstenotu tūrisma attīstības valsts politiku. Aģentūra īsteno valsts tūrisma politiku un veicina tūrisma kā tautsaimniecības nozares attīstību Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+