×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
23. aprīlis, 2012
Drukāt

Latvijas laukos viesnīcu un viesu māju attīstībai vēl ir potenciāls

nitaures_dzirnavas

Latvijas laukos viesnīcu un viesu māju attīstībai vēl ir potenciāls, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam “Baltic Business Service” atzina Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktors Armands Slokenbergs.

Viņš norādīja, ka naktsmītņu kvalitātes līmenis Latvijas laukos ir ļoti plašā amplitūdā. “Notiek tirgus segmentēšanās. Domāju, ka zināms potenciāls izaugsmei ir, bet tas nebūs straujš process. Pašlaik labām naktsmītnēm reģionos lielām problēmām nevajadzētu būt – tās savu produktu ir sakārtojušas, strādā ar mārketingu, un tām ir zināma reputācija. Tomēr kaut kādā brīdī šis labo naktsmītņu varētu aptrūkties,” pastāstīja TAVA direktors.

Slokenbergs piebilda, ka arī brīvdienu mājas, kas citās valstīs ir ļoti izplatītas, Latvijā nav pārāk plaši sastopamas. “Līdz ar to vasaras sezonā pēc šādām lietām zināmā mērā ir pat deficīts. Arī kvalitatīvu kempingu nav daudz. Labs kempings tā tomēr ir infrastruktūra kemperiem, servisa punkti, koplietošanas telpas. Mums joprojām ir cilvēki, kas domā, ka kempings ir pļava. Tā īsti nav. Līdz ar to izaugsmes iespējas ir,” teica TAVA direktors.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+