Latvijas volejbola izlase Eiropas līgas otrajā mačā Daugavpilī sagrauj Maķedoniju 0

Latvijas volejbola izlase trešdien Eiropas Sudraba līgas otrajā spēlē Daugavpilī ar 3-0 (25:17, 25:16, 25:18) sagrāva Maķedoniju.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
VIDEO. “Vai tu zināji, ka krāpniekam nemaz nav svarīgi, vai tev kontā ir vai nav nauda?” Padoms kā pārbaudīt, vai krāpnieki uz tava vārda nav paņēmuši kredītus 4

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Edvarts Buivids, kamēr 11 punktus pievienoja Romāns Saušs.

Latvijas komanda maču sāka pārliecinoši, tā ievadā izvirzoties vadībā ar 7:4. Tiesa, turpmākajās minūtēs sekmīgāk spēlēja maķedonieši, kuri panāca 9:9, tomēr pēc tam jau atkal iniciatīva pārgāja mājinieku pusē. Viņi panāca 15:12, kā rezultātā Maķedonijai nācās pieprasīt pārtraukumu. Tas gan cerētos augļus nenesa, jo uzreiz pēc tam Latvijas volejbolisti panāca 19:13, bet turpinājumā spēlēja vēl pārliecinošāk, pirmo setu uzvarot ar 25:17.

Līdzīgs scenārijs bija otrajā setā, Latvijas vienībai to iesākot ar 4:1. Iniciatīva pārliecinoši bija mājinieku pusē, jo viņi pakāpeniski audzēja pārsvaru, kas setu ļāva uzvarēt ar vēl drošāko 25:16.

Trešais sets gan iesākās citādāk, jo Maķedonija izvirzījās vadībā ar 4:2, tomēr Latvijas volejbolisti ātri vien atbildēja ar trim punktiem pēc kārtas, no jauna iegūstot vadību. Turpinājumā iniciatīva atkal piederēja Latvijai, kas pakāpeniski palielināja savu pārsvaru, uzvarot arī trešajā setā ar 25:18.

Savukārt otrā šīs grupas spēlē trešdien pie pirmās uzvaras tika Austrija, kas viesos ar 3-0 (25:18, 25:12, 25:17) sagrāva Kosovu.

Ar divās spēlēs izcīnītiem sešiem punktiem Latvija ir grupas pirmajā vietā, kamēr pa trim punktiem guvušas Maķedonija un Austrija, bet Kosova pašlaik ir bez punktiem.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas volejbola izlase, pie valstsvienības stūres debitējot igaunim Āvo Kēlam, sestdien Klāgenfurtē ar rezultātu 3-1 (25:21, 12:25, 25:17, 25:22) pārspēja Austriju.

Savukārt Maķedonija viesos ar 3-1 (20:25, 25:16, 25:17, 25:14) pārspēja Kosovu.