Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lēnāk pār tiltu, draugi! Horoskopi 23.jūnijam1

Dienas noskaņa

Svētku diena kā piemērota atpūtai, bet arī darbam un mīlestībai. Galvenais, gūt veldzi jebkādā veidā!

Auns

Parādi sevi kā dāsnu un strādīgu cilvēku, un, pateicoties tam, tev dzīvē pavērsies jaunas iespējas. Vienīgais veids kā nodrošināties pret maciņa pārāk strauju iztukšošanos, ir sava gribasspēka stiprināšana.

Vērsis

Vispirms izdari darbu un tikai tad pievērsies mīlas lietām. Pats zini, ka ir sakrājies pietiekami daudz neatrisinātu lietu, un tās pašas no sevis neatrisināsies.

Dvīņi

Īstā diena, lai ļautos mīlestībai un kaislībai. Tomēr nevajag pārāk aizmirsties, jo tas var kļūt bīstami veselībai un dzīvībai.

Vēzis

Esi devīgs un izpalīdzīgs, un ļaudis to novērtēs. Nav piemērots laiks asai un straujai rīcībai, tāpēc labāk – lēnāk pār tiltu.

Lauva

Ja bijāt jau labu laiku romantiskos meklējumos, tad šī nu ir tā diena, kad tiem lemts veiksmīgi noslēgties. Tas gan var papildus tēriņus finanšu lietās.

Jaunava

Ir pēdējais laiks sākt plānot atpūtu, jo pārāk ilgs bijis intensīva darba periods. Pirms atvaļinājuma gan ir vērts sakopt savu ķermeni.

Svari

Nevajag slēpt savas patiesās jūtas, jo tas jau viss tāpat ir uz delnas. Labāk enerģiju ieguldīt jauniegūto attiecību attīstīšanā.

Skorpions

Jums noteikti šodien īpaši jāpiedomā pie paškontroles un sevis savaldīšanas. Tikai tas ļaus veiksmīgi piezemēties otrpus ugunskuram.

Strēlnieks

Ja būsiet nopietnāks attiecībās ar līdzcilvēkiem, tad reputācijas riski mazināsies. Turklāt to nevajag atlikt uz pēcsvētku laiku.

Mežāzis

Biznesa darījumos veiksies īpaši labi, tomēr svētku burzmā neizlaidiet no acīm detaļas un sīkumus. Tie var daudz ko nozīmēt ilgtermiņā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Jums neizdosies atbrīvoties no domām par darbu šajās svētku dienās. Vienīgais mierinājums – brīvas dienas šogad tikai divas.

Zivis

Neļaujiet sīkumiem sevi aizkavēt. Izvēlieties lielāko mērķi, un jums izdosies. Mazie īstenosies gluži vai paši par sevi.

LA.lv