×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
12. janvāris, 2015
Drukāt

Līdz februārim darbosies “Satori 360TV”

Foto: LETAFoto: LETA

No pirmdienas, 12. janvāra, līdz pat 9. februārim televīzijas skatītājiem būs pieejams jauns kultūrai veltīts pop-up kanāls “Satori 360TV”, kurš piedāvās sarunas ar interesantām personībām par dzīvi, mākslu un sabiedrību, kā arī ekskluzīvus literatūras lasījumus un mūzikas videoklipus, portālu LA.lv informēja “Satori.lv” pārstāve Dace Bargā.

Jaunais televīzijas kanāls bez papildu maksas būs skatāms tikai Lattelecom televīzijā, un tas tapis sadarbībā ar interneta žurnālu “Satori.lv”.

“Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām, kultūras mantojums, kā arī mākslas daudzveidība var būt pieejamāka plašākai sabiedrībai. Lattelecom līdz šim ir ne tikai atbalstījis nozīmīgus Latvijas kultūras notikumus, bet saviem televīzijas skatītājiem nodrošinājis satura daudzveidību, piedāvājot arī pašu veidotus televīzijas kanālus, kuri ir guvuši lielu skatītāju atsaucību. Esam gandarīti, ka kanālu Kultūra 360TV skatījušies vairāk kā 125 000 Latvijas mājsaimniecību. Tāpēc arī 2015.gadā turpināsim strādāt pie unikāla satura veidošanas, un kā šī gada pirmo skatītāju vērtēšanai nododam vēl vienu kultūrai veltītu kanālu – Satori 360TV ,” ieguldījumu TV satura veidošanā pamato Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Jaunais pop-up kanāls “Satori 360TV”, kas tapis sadarbībā ar interneta žurnālu “Satori.lv” , raidīs katru darba dienu no plkst. 19 līdz 24. Skatītājiem tiks piedāvāts gan “Satori.lv” publicētās sarunas ar interesantiem un sabiedrībā zināmiem cilvēkiem par dzīvi, kultūru, mākslu, sabiedrību, gan speciāli “Satori 360TV” kanālam veidots orģinālsaturs – ekskluzīvi literatūras lasījumi un mūzikas klipi.

Īpašs piedāvājums paredzēts arī bērnu auditorijai – bērnu literatūras lasījumi un sarunas ar pašiem bērniem par dzīvi un eksistenciāliem jautājumiem.

“Mūsdienu pasaulē tāds medijs kā interneta portāls nevar iekļauties vienā šaurā komunikāciju kanālā – tas vienlaicīgi ir gan dienas laikraksts, gan interneta blogs, gan radio un televīzija. “Satori.lv” jau trīs gadus veido video intervijas, kas faktiski funkcionē kā interneta televīzijas programma. Nu esam to pievienojuši “Lattelecom” radītajam kanālam “360TV”, ievērojami paplašinot un dažādojot mūsu skatītāju loku,” stāsta interneta žurnāla “Satori.lv” galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins.

Kanāls “Satori 360TV” būs pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam bez papildu maksas visās “Lattelecom” televīzijas platformās visā valsts teritorijā – Interaktīvajā TV, Virszemes TV un Interneta TV, gan datorā, gan viedtālrunī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+