×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
13. janvāris, 2018
Drukāt

Lielais 2018. gada horoskops SKORPIONAM. Mīlestība, labklājība, veselība!

1. Skorpions: Vispārējais horoskops

1no5
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Suņa gads Skorpioniem paies neatkarības un mērķtiecības zīmē – viņiem jābūt drosmīgiem un ātriem savos lēmumos, tikai tad viņi spēs būt soli priekšā citiem. Lai gūtu panākumus, šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir jāmaina ne tikai domāšana, bet arī dzīvesveids, garderobe un saskarsmes loks. Teicams variants – pārcelties uz laiku uz citu ciematu, pilsētu vai valsti, lai sāktu dzīvi no baltas lapas.

Vasarā Skorpioniem vajag doties prom no ikdienišķās kņadas, atslābināties. Ja ir iespējams, to darīt vislabāk vienatnē, lai neviens un nekas nevarētu traucēt pabūt ar savām domām un idejām viens pret vienu.

2018.gadā Skorpionam svarīgi ir vienmēr būt modram – šajā periodā liktenis ne reizi vien dos iespēju pašrealizācijai un augstu virsotņu sasniegšanai gan profesionālajā laukā, gan personiskajā frontē. Tomēr nevajag aizmirst arī par mēra sajūtu it visā, lai nekļūtu par spēļmantiņu spēcīgākām personībām, kuras prot spēlēt uz patmīlību un ambīcijām. Vēlams ievērot līdzsvaru starp vēlmēm un iespējām, lai savus mērķus īstenotu dzīvē.

  1. Skorpions: Vispārējais horoskops
  2. Skorpions: Mīlestības horoskops
  3. Skorpions: Veselības horoskops
  4. Skorpions: Naudas horoskops
  5. Skorpions: Labklājības horoskops

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+