Pasaulē
Eiropa

Lielbritānijā meklē Brices slēpto sievieti ar zīdaini 1


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-LETA/AFP

Lielbritānijā turpinās Latvijas pilsones Lailas Brices slēptās sievietes Kristīnes Jakovļevas un viņas piecus mēnešus vecā mazuļa meklēšana, vēsta britu interneta ziņu vietne “Metro”.

Bērna tēvs 42 gadus vecais Adams Vorners norādījis, ka Jakovļeva ar viņu nav sazinājusies jau vairāk nekā divas nedēļas. Viņš vēloties zināt, vai sieviete ar bērnu ir drošībā.

Krievijā dzimusī 26 gadus vecā Jakovļeva, kurai ir saikne arī ar Latviju, kopā ar bērnu pazudusi laikā, kad bijusi iesaistīta tiesvedībā ar Vorneru. Viņa pēdējo reizi redzēta 16.februārī, kad uzturējās pie Brices.

Kā ziņots, Brice, kura plašāk sabiedrībai zināma ar tiesvedību par viņas meitas Katrīnas Brices piespiedu adopciju britu ģimenei, bija arestēta un paturēta apcietinājumā vairākas dienas, jo policija uzskatīja, ka viņa zina pazudušās Jakovļevas atrašanās vietu.

Saistītie raksti

Laikraksts “Vesti Segodna” ziņoja, ka Brice palīdzējusi kādai jaunai sievietei, kurai esot gan Latvijas, gan Krievijas pilsonība, kas gan juridiski nav iespējams, un viņas meitiņai, kurai esot Latvijas, Lielbritānijas un ASV pilsonība. Sievietei tiek pārmesta bērna nolaupīšana, bet Bricei attiecīgi – nozieguma atbalstīšana.

Savukārt “Latvijas Avīze” rakstīja, ka Brice ir palīdzējusi jaunajai māmiņai ar mazuli aizbēgt no bērna vardarbīgā tēva.

Lielbritānijas tiesa apsūdzību par līdzdalību bērna nolaupīšanā Bricei neizvirzīja.

LA.lv