Sports
Ziemas sports

Lieliski! Zvejnieks ar Latvijas rekordu turpina sacensības šorttrekā0

AFP/Scanpix

Latvijas šorttrekists Roberts Zvejnieks otrdien ļoti pārliecinoši sasniedza ceturtdaļfinālu Phjončhanas olimpisko spēļu 500 metru distancē.

Kopā ar Zvejnieku vienā priekšsacīkšu skrējienā bija itāļu veterāns Jurijs Konfortola, kurš gan iepriekšējās divās olimpiskajās spēlēs šajā distancē nav ticis augstāk par 21.vietu, kā arī Izraēlas pārstāvis Vladislavs Bikanovs un kanādietis Samuels Žirārs, kurš sestdien guva zeltu 1000 metru distancē.

Zvejnieks pēc starta izvirzījās vadībā un ļoti ātri izveidojās divi dueti, vadošajā esot latvietim un Žirāram. Kaut kanādietis apsteidza latvieti, abi droši izcīnīja pirmās divas vietas.

Ceturtdaļfinālu sasniedza skrējiena divi ātrākie sportisti, bet izšķirošās cīņas par medaļām risināsies ceturtdien. Ja nenotiks kādu sportistu iecelšanas, ceturtdaļfinālā piedalīsies 16 sportisti.

Zvejnieks finišēja pēc 40,563 sekundēm, sasniedzot jaunu Latvijas rekordu.

Saistītie raksti

Kā vēstīts, iepriekš Phjončhanā Zvejnieks guva 15.vietu 1000 metru distancē, bet pēc tam sportists uzsvēra, ka viņam parocīgākais ir tieši īsākais skrējiens.

Divdesmit gadus vecais Zvejnieks sezonas sākumā Pasaules kausā rādīja augstvērtīgākos rezultātus no Latvijas sportistiem Pasaules kausa etapos, reizi izcīnot 12.vietu 500 metru distancē.

LA.lv